białko w moczu

Dziewczyny, odebrałam dziś wyniki badań krwi i moczu i napisali mi, że mam śladowe ilości białka w moczu. Czy to już jest niebezpieczne, czy nie trzeba się martwić śladowymi ilościami (wcześniej białko wychodzilo ujemne)? Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?
Pozdrawiam
Asia i Dzidzia (17.01.2004)

2 odpowiedzi na pytanie: białko w moczu

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: białko w moczu

Czesc!mi w 7 czy 8 miesięcu ciąży badanie też wykazało białko w moczu. Mój ginekolog poradził mi tylko branie witaminy C i uspokoił że to nic takiego. Nie wiem jednk-moze to był pierwszy sygnał ,że coś jest nie tak, bo Piotruś urodził się 3 tygodnie przed terminem i miał węzeł na pępowinie. Wydalał już smółką do wód z niedotlenienia i wody były zielone. Urodził się z niedotlenieniem. Więc zrób jakieś jeszcze badania-nie wiem, jakie moze dokładne USG, żeby wyryć najdrobniejszy błąd.
Pozdrawiam
Ola

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: białko w moczu

No ja też się trochę przestraszyłam tym niedotlenieniem. Jestem w 11 tygodniu i też mam białko w moczu (i w ogóle zmiany w nerkach-było USG). Jutro jadę na konsultację z nefrologiem. Podobno póki co taki stan nie zagraża ciąży i dziecku, ale jak będę w bardziej zaawansowanej ciąży to gorzej.. Teraz mam białka 12,6 a miałam więcej – samo spada, jeszcze jutro z rana zbadam. Jutro po powrocie mogę opisać, co mi nefrolog powiedział.

Dagmara i Pączuś (5.06.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: białko w moczu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
relacja ze spaceru
Dziewczyny i chłopaki, Mati wcale nie jest zachwycony spacerówką! w domu ładnie sie w niej bawi a na spacerze był nieswój lekko... i obrazony na nas... :-( i mimo ze
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Pomóżcie- ważne!
Jestem okropnie zła na siebie, ale i bardzo się boję. Może mnie potraficie uspokoić? Otóż- moja córcia (za tydzień- 6 m- cy) jakieś 3 godziny temu spadła mi z kanapy
Czytaj dalej