białko w moczu

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #32548

  yohanna

  Dziewczyny, odebrałam dziś wyniki badań krwi i moczu i napisali mi, że mam śladowe ilości białka w moczu. Czy to już jest niebezpieczne, czy nie trzeba się martwić śladowymi ilościami (wcześniej białko wychodzilo ujemne)? Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?
  Pozdrawiam
  Asia i Dzidzia (17.01.2004)

  #429651

  olesia

  Re: białko w moczu

  Czesc!mi w 7 czy 8 miesięcu ciąży badanie też wykazało białko w moczu. Mój ginekolog poradził mi tylko branie witaminy C i uspokoił że to nic takiego. Nie wiem jednk-moze to był pierwszy sygnał ,że coś jest nie tak, bo Piotruś urodził się 3 tygodnie przed terminem i miał węzeł na pępowinie. Wydalał już smółką do wód z niedotlenienia i wody były zielone. Urodził się z niedotlenieniem. Więc zrób jakieś jeszcze badania-nie wiem, jakie moze dokładne USG, żeby wyryć najdrobniejszy błąd.
  Pozdrawiam
  Ola  #429652

  daga-j23

  Re: białko w moczu

  No ja też się trochę przestraszyłam tym niedotlenieniem. Jestem w 11 tygodniu i też mam białko w moczu (i w ogóle zmiany w nerkach-było USG). Jutro jadę na konsultację z nefrologiem. Podobno póki co taki stan nie zagraża ciąży i dziecku, ale jak będę w bardziej zaawansowanej ciąży to gorzej.. Teraz mam białka 12,6 a miałam więcej – samo spada, jeszcze jutro z rana zbadam. Jutro po powrocie mogę opisać, co mi nefrolog powiedział.

  Dagmara i Pączuś (5.06.04)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close