ból podbrzusza

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #57242

  karolina24

  Tytuł ból podbrzusza?
  Autor karolina24 ()
  Data 2004/11/20 13:39

  czy często Was boli podbrzusze?jestem w 34tc.i dość często czuję ból jak przy miesiące nie jest to mocny ból,ale dość częsty,wydaje mi się,że to może występować,ponieważ tam wszystko sie rozciąga,ale czy na pewno?pozdrawiam papa Karolina i Jaś

  Edited by karolina24 on 2004/11/20 15:09.

  #732425

  mro

  Re: ból podbrzusza

  Mnie podbrzusze bolało przez całą ciążę, non stop. Brałam kupę leków, miałam różne badania i nic. W końcu lekarka stwierdziła że tak widocznie musi być. Od szóstego m-ca leżałam ze względu na rozwarcie i skracającą się szyjkę. W związku z tym bólem miałam różne wizje, wydawało mi się że nie donoszę, ech…dużo by gadać. W końcu urodziłam w terminie, a poród miałam wywoływany. Jak wreszcie przestał boleć mnie brzuch byłam bardzo szczęśliwa. Nikt mi nie wierzył że można żyć z bólem przez tyle miesięcy.


  mro,Karolinka (7 l.) i Jaś (1 r.)  #732426

  devilry

  Re: ból podbrzusza

  Ja z powodu takich wlasnie boli wyladowalam w czwartek w klinice. Zbadano mnie, rozwarcia nie bylo, skurczy brak, a bol spowodowany jest ukladaniem sie dziecka w kanale rodnym. Nie bylo to nic „strasznego”, ale powinnas skonsultowac to z lekarzem.

  Rybcia

  #732427

  agula12

  Re: ból podbrzusza

  Hej,
  Doskonale cię rozumiem. Od miesiąca mnie tak boli, jeden dzień nawet nie mogłam chodzić, co krok to ból jeszcze większy. Byłam w piątek na wizycie i oczywiście pytałam o to, a więc (przynajmniej w moim przypadku) masz rację, nie dość że wszystko sie tam rozciąga to jeszcze kanciasta 🙂 główka mojego synka bardzo sie lubi wepchnąć tu i tam. I tak oto mamusię boli. Gdyby przypadkiem były problemy z oddaniem moczu (swędziało, piekło itp.) to wtedy może to oznaczać stan zapalny i trzeba sie zgłosić do ginka.
  Mam nadzieję, że pomogłam

  Pozdrawiamy Aga i styczniowy Mateuszek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close