boli rączka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #18737

  ewela26

  Mój synek ma roczek od wóch dni boli go rączka. Nie zauważyłam, aby się gdzieś uderzył lub przewrócił na tą rączkę (choć tego nie wykluczam, bo czasem zostawiam dziecko z babcią). Chirurg oglądną rączkę mojego dziecka i stwierdził, że nie widzi żadnych zmian chirurgicznych! Ale nie wykluczył jakiegoś urazu. Bardzo martwi mnie stan mojego synka, gdyż trzyma rączkę cały czas w górze i nie pozwala ją dotknąć. Proszę o radę.

  #263415

  gosiek

  Re: boli rączka

  proponuję wizytę u jeszcze jednego lekarza
  może sobie nadwyrężył ścięgna

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
  /  #263416

  kleeo

  Re: boli rączka

  chyba powinien zrobic przeswietlenie. Moj syn kiedys tez tak mial i okazlo sie ze cos mu przeskoczylo w lokciu (wyrywal sie przy prowadzeniu za raczke), lekarz zrobil zdjecie, nastawil mu lokiec i bylo ok. Ale niestety sie powtarzalo, podobno niektore stawy tak maja.


  kleeo i Natalia (ur.26.07.02)

  #263417

  klucha

  Re: boli rączka

  Kiedyś w poczekalni do ortopedy, zaznajomiłam się z młodą mamą. jej córeczkę też bolała rączka i nie pozwoliła się dotknąć, chociaż poruszała nią. Los chciał, że przy następnej wizycie znowu się spotkałyśmy i co się okazało. Lekarz skierował ją na prześwietlenie, które wykazało że maluszek ma złamaną rączkę i trzeba ją unieruchomić.
  Proponuję Ci abyś zmieniła lekarza, zarządała prześwietlenia obolałej rączki, bo jeżeli twój synek nie pozwala się dotknąć to coś wg mnie jest nie tak.
  Pozdrawiam

  Klucha i kluseczka (ur. 12.V.2002 r.)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close