buciki na zimę

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #29314

  majab

  Dokonałyście już tego zakupu?
  My byliśmy zmuszeni kupić w zeszłym tygodniu tak na szybko – jechaliśmy w góry (znowu na egzaminy) i usłyszalam że w górach jest już śnieg. Majka niestety swoje jesienne bartki ma już na styk więc zdecydowałam że muszę kupić zimowe buciki (niedrogie). Byliśmy w sklepie i kupiliśmy zimowe buciki za 49 zł – nic pięknego ale chodziło tylko o to aby Majce nóżka nie zmarzła.
  Na miejscu okazało się że buciki są do niczego. Majka przyzwyczajona do swoich miękkich bartków nie potrafiła chodzić w tych bucikach (mają taką plastikową twardą podeszwę) a co najgorsze okazało się że mimo że mają korzuszek w środku podeszwa jest za mało ocieplona bo Majka po godzinnym spacerku w temp. ok + 4 stopni miała zmarznięte nóżki (a miała dwie pary skarpetek).
  Pomyślałam sobie że ten świat naprawdę jest okropny, ja i tak miałam zamiar kupić Majce porządne buciki na zimię ale co mają zrobić rodzice którzy wydali 50 zł na buciki (tylko dlatego że nie stać ich na droższe) a potem okazuje się że dziecku marzną w tych bucikach nóżki? :(((
  Na zimę kupię więc chyba Bartki.
  Tylko co z tymi bucikami, jak kupowalam myślałam że będą chociaż do zabawy na podwórku, w końcu 50 zł to nie jest znowu tak tanio – ale teraz wiem że więcej już ich Majce nie założę – szkoda nózki.

  Iwona i Majka (07.05.02)

  #387327

  japanka

  Re: buciki na zimę

  No własnie mam podobna sytuacje tylko z bucikami jesiennymi.
  Kupilismy w expresowym tempie i na krótki czas takie buciki za 40zł miały byc przejściowe i przeklinam na wszystkie świętości bo po 14 dniach wyglądaja jakby mialy rok albo więcej tragedia.
  Jestem zła sama na siebie bo gdybym dołożyła trochę to nie wyrzuciłabym pieniędzy w bloto.
  Na szczeście zimowe już mamy Bartki i juz nie moge się doczekać kiedy je wcisne małemu na nogę.
  Człowiek uczy sie na błędach, nie stać nas na kupowanie bubli.

  Ania mama dwuletniego Michalka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close