ciąza a “@”

Witam wszystkie oczekujące!
Chociaż nie powinnam tu pisać, bo nie jestem jeszcze oczekującą, ale moje pytanie jednak powinno być skierowane do Was drogie oczekujące. Mianowicie, czy zdarzyło się którejś z Was na początku ciąży krwawić jakby to była @. Niby w terminie, ale … może jednak było coś innego. Ja się zastanawiam, ponieważ w 31 dc (mam nieregularne 27-33 dc) zrobiłam test Quick View i wyszedł niestety negatywny. 33 dc czyli wczoraj dostałam @ ale dzisiaj prawie mi się kończy w każdym razie jest słabe krwawienie (wczoraj było nieco mocniejsze – jak to okres). I tak strasznie się łudzę, że może …. Chyba jednak jestem naiwna, ale…. Poza tym nie mam już ochoty po raz n-ty iść po test i się rozczarować jednym paskiem. Poza tym nic mi nie dolega.
podzielcie się jakimiś doświadczeniami
jeszcze nie oczekująca :((((

2 odpowiedzi na pytanie: ciąza a “@”

Dodane ponad rok temu,

Re: ciąza a “@”

Witam, moja koleżanka miała dwie kolejne @ (skąpe) i nawet jej nie przeszło przez myśl. że będzie miała dzidzie, dopiero trzecia @ się nie pojawiła, a teraz ma już dużego chłopaczka. To się zdarza, ale… zrób test.
Ja krwawiłam w ciąży właśnie w terminie @ w drugim miesiącu. Lekarz powiedział mi, że to się zdarza.
Cierpliwości i głowa do góry.
Ja też długo czekałam, ale się doczekałam 🙂

Pozdrawiamy i życzymy wymarzonego prezentu na gwiazdkę 🙂
Marta i dwu tygodniowe maluchy

szpilka21 Dodane ponad rok temu,

Re: ciąza a “@”

Mimo @ jesli bylabys w ciazy test powinien wyjsc raczej pozytywnie.Czesciej sie zdarza, ze test wychodzi pozytywnie przed @, a po @ juz daje wynik negatywny. To sie nazywa chemicznym obumarciem i ciaza konczy sie wraz z okresem. A jesli test jest negatywny i dostajesz okres to nie ma duzych szans na ciaze. Jesli do ok2 tyg po @ test nadal wychodzi negatywny to 100% nie jesteś w ciazy.

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąza a “@”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Czy nie za stara? - prezent
Napalilam sie na taki prezent dla Natalii, a teraz sie zastanawiam, czy ona nie jest za duza na taka zabawke. Jak myslicie? [img]http://images.amazon.com/images/P/B00005BRFM.01._SCLZZZZZZZ_.jpg[/img] [img]http://images.amazon.com/images/P/B00005BRFM.01.PT01._SCLZZZZZZZ_.jpg[/img] Natalia(26.01.03) [img]http://foto.onet.pl/upload/38/0/_358837_n.jpg[/img] +(~15.07.05)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
wyniki analiz laboratoryjnych
Czesc mam pytanko wlasnie debralam wyniki, a wizyte mam 20 i jestem bardzo ciekawa;-) Czy ktoras z Was ma jakas stronke w necie gdzie moge porownac moje wyniki i stwierdzic
Czytaj dalej