co na pleśniawki?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #35132

  monikaapj

  dziewczyny, czym leczycie pleśniawki? nam na razie doradzono po prostu zdzieranie ich czystą pieluchą,ale Basię to wkurza i zastanawiam się nad jakimś lekarstwem. napiszcie, co stosujecie i czy to jest na receptę. dzięki!

  Monika i Basia (22.09)

  #460239

  duska

  Re: co na pleśniawki?

  Kup w aptece bez recepty APHTIN i smaruj kilka razy dziennie. Moja nie ma plaśniawek, a lekarka kazała profilaktycznie smarować (pędzlować) buzię raz na dwa tygodnie.
  I nie zdziw się jak Basia będzie gorzej jadła, podobno to boli przy jedzeniu.
  Pozdrawiamy.

  Duśka i Emila (09.10.2003)

  #460240

  caillou

  Re: co na pleśniawki?

  U nas sie Aphtin nie sprawdził ale spróbować możesz. Ważne jest żeby smarować również brodawki (jeśli oczywiście karmisz piersią) bo inaczej to się mija z celem.

  My szybko sobie poradziliśmy z pleśniawkami za pomocą gencjany NA WODZIE (popularny fiolet). Przez dwa dni wyglądaliśmy straaaaaaaaasznie ale za to pleśniawki poszły sobie i nie wróciły 🙂

  Caillou i Caillouski

  #460241

  matusia100

  Re: co na pleśniawki?

  A ja radziłabym iśc z dzieckiem do pediatry.Mój synek jak miał około roczku dostał pleśniawki.Pediatra przepisała synkowi specjalny płyn z samych witamin,którym pędzlowałam gazikami jamę ustną.Do tego przepisała też specjalne kropelki do buzi na bazie antybiotyku.Nazywają się one Pimafucin.
  Po około tygodniu czasu po pleśniawkach nie było ani śladu,a do tego dodam jeszcze,że nie powróciły.Wiem,że pleśniawki mogą się powtarzać!

  Pozdrawiam

  matusia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close