Co na pokarm??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #25159

  angel22

  Ostatnio zauwazylam ze mala wiecej je a ja chyba nie wyrabiam z pokarmem czy to mozliwe ze sie nie najada?? Musialam sciagnac wczoraj pokarm z jednej piersi i sciagnelam 120 i zjadla to w trymiga czy to duzo czy malo jak dla 7 tyg malca i potem jeszcze chciala wiec przystawilam ja do drugiej piersi … W nocy obciagnela obydwie i teraz mam male flaczki bo podladala do rana…Co robic zeby bylo wiecej mleka: duzo pic? ile i co? herbatki laktacyjne czy moze wystarczy bawarka ?? Mam pokarm i jak z jednej piersi przez 5h nie karmilam to mialam az twarda ale ogolnie karmie z dwoch i niegdy juz nie ma takiej przerwy wiec nie nadazaja tak nabierac….A moze trace pokarm? A moze maluch jest glodny…jak zjada na jeden posilek 120-140????

  Sylwia + Wiktorynka

  #337211

  siwa9c

  Re: Co na pokarm??

  znowu ja niedoświadczona,ale napiszę co wiem.TWÓJ ORGANIZM NIGDY NIE PRZESTAJE PRODUKOWAĆ MLEKA TO,ŻE MASZ FLACZKI TO NIE ZNACZY,ŻE NIE MASZ MLEKA..ONO JEST I NIGDY NIE BĘDZIE TAK ,ŻE ZABRAKNIE CI KROPELKI MLECZKA..ONO JEST I W ZALEŻNOŚCI OD TEGO ILE MALEC POTRZEBUJE TYLE SIĘ WYPRODUKUJE.TO ŻE PIERSI SĄ PELNE TO OZNACZA ,ŻE PRODUKCJA ZROBIŁA MAŁY ZAPAS,A JAK GO ZUZYJECIE TO ODRAZU RUSZA PRODUKCJA I PONOWNIE GO GROMADZI.CZY SIĘ NIE NAJADA…DZIECKO CZĘSTO POTRZEBUJE CIEBIE DO PRZYTULENIA POGLASKANIA I NP. MARUDZENIE TO MOŻE BYC EFEKT NIE ZASPOKOJENIA TEJ POTRZEBY.WIEM ,ŻE CHODZI CI O ILOŚĆ KTÓRĄ PODAJESZ NIESTETY POPROSTU NIE WIM,ALE NIE BÓJ SIĘ TAK NAPRAWDĘ TYLKO 5 % KOBIET NIE JEST STWORZONYCH DO LAKTACJI, JAK JUŻ TO NIE KARMIĄ TO Z INNYCH PRZYCZYN.TO WSZYSTKO CO WIEM NA TEN TEMAT.MAM NADZIEJE,ŻE CHOĆ TROSZKE POMOGŁAM.WIEM JESZCZE,ŻE JEŚLI ZACZYNA SIĘ DOKARMIAĆ DZIECKO TO ZAZWYCZAJ (W 80%)NIE CHCE POTEM SSAĆ CYCA,BO CHEMIA LEPIEJ SMAKUJE I SZYBKO LECI NIE TRZEBA SSAĆ,A ZDROWSZA WCALE NIE JEST.POZDRAWIAM.JESZCZEE I MNIE TO CZEKA..JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!

  SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)  #337212

  kasiaj1

  Re: Co na pokarm??

  Siwa dobrze wszystko Ci wyjaśniła. Też na początku miałam wątpliwości podobne do Twoich :).
  Nie dokarmiaj, bo wtedy faktycznie zaczniesz tracić pokarm.
  pozdrawiam
  Kaska i 4,5 miesięczny Szkrab 🙂 (tylko na cycu i nie wygląda na zagłodzonego :)).

  #337213

  sosna

  Re: Co na pokarm??

  A może po prostu przechodzicie właśnie fazę szybkiego wzrostu dzidzi (czeka to nas w 3 i 6 m-cu)i mała ciągłym ssaniem stymuluje twoje piersi do większej produkcji mleka.A przystawienie do piersi to najlepsze lekarstwo na zwiekszenie laktacji.

  SOSNA i Michałek(20/07/03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close