Co to moze byc?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #43330

  madak

  Hej,
  Wy dziewczyny doświadczone jesteście. W piątek mam wizytę u gina i nie wiem czy siac panike. Ma bardzo dużą wydzieline,a le to ta biała typowo ciązowa. I to mnie nie niepokoi. Natomiast zdażą mi się na wkładce (na ogół jak długo nie robię siusiu) mieć tę wkładkę lekko zabarwioną, na ciemny żółty, bądź jasny brązowy (czaem siusiu tez mam ciemno brazowe). I niew eim czy to czasem nie ejst ta rozkłądająca sie krew.Innych niepokjących objawów brak. Natomiast nigdy np na papierze czegoś takiego nie zwuażyłam.
  Boje się że jak pójde do gina to akurat na złość tego nei bedzie i co on wtedy stweirdzi, nie zobaczy.A podejrzewam, że jasnowidzem nie jest. Bo przeciez aj moge miec jakąs obsesję na punckie krwi (całe trzy pierwsze miesiace plamiłam)
  Powiedzcie czy któas coś takiego miała? Co to moze być?
  marta

  #566314

  nowinka

  Re: Co to moze byc?

  w naszym wieku ciazowym to jest po prostu zwiekszona wydzielina. Z tego samego powodu, tydzien temu bylam u gina, bo w dodatku denerwowal mnie zapach… ble…I oczyma wyobrazni widzialam juz gnijace lozysko :)))) U mnie wszystko ok, w najlepszym porzadeczku. Nie martw sie i idz do gina, zeby sie po prostu uspokoic 🙂

  (Oby Dobra ) Nowinka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close