czy to mozliwe?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #39986

  anador

  moja corka za chwile konczy 3 miesiace ale mam dziwne wrazenie ze od dwoch dni ma kolki. Zawsze od 19 strasznie placze , prezy sie. Trwa to ok 30 min. Czy mozliwe aby tak pozno dostala kolki? i ile to potrwa jesli zazwyczaj koncza sie one w trzecim miesiacu???
  Dorota i Ola

  #524095

  madzia1409

  Re: czy to mozliwe?

  wszystko jest mozliwe. Mój Kubuś miał kolke od 2 tygodnia zycia do 2,5 miesiąca, a teraz tylko łapią go skurcze kiszek tak średnio co 2-3 dni. Ale wczoraj rozmawiałam z lekarzem (przypadek i w zasadzie to był ginekolog – nie mój – który tez ma takie małe dziecko i powiedział, że jezeli nie mleko krowie mu szkodzi to moze byc czekolada, tort, owoce (oprócz bananów i jabłek), warzywa (oprócz marchewki i ziemniaków), wszystko smażone i ostre. Poszukaj w swoim menu czegos nowego, co jadlas pierwszy raz. A może to nie kolka. Ostatnio jak Kubus tak płakał wieczorami to robiłam mu masaż oliwką o zapachu lawendowym (pomagającym w zasypianiu). I działało, bo poźniej spał i spał.
  pozdrawiam

  Madzia i Jakbu (15.11.2003)  #524096

  usianka

  Re: czy to mozliwe?

  A moze po prostu nie moze zasnąć? To nie musi być wcale kolka. Jak Emilka tak sie zachowywała to ją brałam do piersi – niemal momentalnie przechodziło i zasypiała.
  pozdrawiamy

  Usianka i Emilka (4.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close