czy to możliwe?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #38337

  kredka

  Dziewczyny, moja Emilka do 4 mies. była tylko na cycu. Potem wporwadzałam jabłuszko, marchewkę itp. Jak miała 4,5 mies. wprowadziłam mleko NAN 2 HA i pojawiły się czerwone policzki. Zamieniliśmy więc mleko na Bebilon pepti i jakoś było lepiej.Mleko stosuję 1 raz dziennie do kaszki. Teraz wprowadziłam już tyle pokarmów, że karmię tylko rano i wieczorem. Dzis po porannym karmieniu Misia dostała strasznie czerwonych policzków i krostki. Czy to może być po moim mleku? Czy to może być skaza po cycu, czy szukać winy w innych produktach. Wczoraj trochę pofolgowałam i zjadłam smażone warzywa, taką nieostrą chińszczyznę. Napiszcie co o tym myślicie? Czy przyczyna tkwi w moim mleku? Czy to jest prawdopodobne?

  Kredka i Emilka (21.07.03 r.)

  #501606

  alak

  Trudno określić

  Skoro Emilka ma juz tak urozmaiconą dietę, to trudno powiedzieć, co jej zaszkodziło… Maja ma cały czas czerwone policzki, bo ma skazę białkową, a je tylko moje mleko. Musisz drogą eliminacji sprawdzić, co mogło jej zaszkodzić. Innej rady chyba nie ma.

  Alicja,Maja (09.09.03)  #501607

  anastazja

  Re: czy to możliwe?

  Mysle ze to nie od tego co zjadlas …. raczej od czegos co podalas procz mleka …. Sprobowalabym z czegos zrezygnowac (napewno nie z mleka, bo do roku wiadomo , to jest podstawa w karmieniu malucha) Trzeba obserwowac i sprawdzac po czym wysypka sie pojawila a po czym jest ok.

  Mama i Jagoda 01-08-03

  #501608

  cenka

  Re: czy to możliwe?

  Musisz sprawdzic czy to co podajesz zawiera laktoze. Moze nawet uczulac mieso wolowe np cielecinka. Moze Ty zjadlas cos co zawieralo mleko (zolty ser, bialy ser, jogurt, deser z typu Danio, czekolade mleczna ciasto, ciastka zawierajace mleko w proszku,itd, jajka (bialko) rybe. Ja do tej [pory nie moge jesc ryby. pzdr.

  Cenka + Mila 28.05.03 GG 1214770

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close