Czy to możliwe żeby zajść w ciąże 2 m-ce po c.c?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #78935

  ewelina27

  Witam!Pierwszą @ miałam równo 6 tygodni od c.c.Teraz powinnam dostać @ i nic.Oczywiście się zabezpieczyłam , ale wszystko może się zdarzyć.Jeśli jestem w ciąży to czy uda się ją donosić , boję się o ranę (jak na razie goi się ładnie-jest lekko różowa).Mój strach jest jeszcze większy ,ponieważ przez to c.c urodziłam córeczke w 28 tyg.ciąży bo miałam gestoze(moja córeczka żyła 6 dni).Była i jest to dla mnie największa tragedia mojego życia.Kochane prosze napiszcie mi czy znacie jakiś przypadek zajścia w ciąże po c.c wcześniej niż rok i czy udało się donosić ciąże..Pozdrawiam Was serdecznie!

  #1071830

  wronka

  Re: Czy to możliwe żeby zajść w ciąże 2 m-ce po c.

  moja koleżanka zaszła w ciążę ok.4-5 miesięcy po cc i cała ciąża przebiegała bardzo prawidłowo. Oczywiście skarżyła się nieraz, że ciągnie ją ta rana (już w zaawansowanej ciąży) ale poza tym było ok. Urodziła śliczną zdrową córeczkę
  Życzę Ci dużo szczęścia, zdrowia i spełnienia pragnień

  Magda i Zuzia [3.08.2004]  #1071831

  maszula

  Re: Czy to możliwe żeby zajść w ciąże 2 m-ce po c.c?

  Witam,
  przykro mi z powodu tego co cię spotkało,
  ja zaszłam w drugąc ciąże 9 miesięcy po cc,ale starania zaczęliśmy 1/2 roku po cc.Moje dziecko-synek urodzony przez 1-sze cc zmarł-miał wadę serca.Drugą ciąże donosiłam bez problemu,mamy zdrowego synka.
  Pozdrawiam,
  Maszula.
  P.S. mam przyjaciółkę po 1-szym cc wpadli po 5 miesiącach,mają teraz 2-je zdrowych dzieci (córeczke-1cc,synka-2 cc),ciąże donoszone,nawet nie leżała.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close