Doradztwo finansowe…???

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #92880

  aniuniaw

  Mam pytanie ,czy może któraś z Was jest doradcą finansowym,bądź menadżerem?

  Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i zaproponowali mi pracę ,w zamian za płatne szkolenia,czyli musiałabym zapłacic kwotę 300zł za dwudniowe szkolenie(sobota,niedziela), a od poniedziałku praca (nienormowany czas pracy,sama ustalam godziny),ale konkretnie nie powiedzieli co należałoby do moich zadań.

  Nie wiem jak Wy,ale nie ufam firmom,gdzie jeszcze nie zaczęłam pracy,a już inwestuję,a nie wiem czy będzie mi ona odpowiadała.

  Może macie doświadczenie w tej dziedzinie, bo byc może się mylę.Zarobki zachęcające,stanowisko kierownicze,ale czy to prawda????

  Dziękuję za wszelkie odpowiedzi..

  #1787759

  elik

  generalnie jak kaza placic za szkolenie i to zanim sie zacznie prace, to srednio taka praca wyglada. Szczerze – dla mnie sciema. Chyba, ze dadza Ci umowe PRZED szkoleniem. ALe z trzeciej strony – skoro dobrze placa i niezle stanowisko, to co, nie stac ich zafundowac pracownikowi szkolenieza300 pln???  #1787760

  aniuniaw

  Też uważam ,że ściema i chę sie utwierdzic w swoim przekonaniu…

  Dzięki

  #1787761

  fr-ania

  Normalne firmy szkolą na swój koszt.
  Przykro mi, ale to nie może być nic poważnego.

  #1787762

  olinja

  Jak dla mnie ściema.
  Nie spotkałam sie z czymś takim.

  #1787763

  domi

  Mój mąż jest kierownikiem zespołu w firmie doradztwa finansowego. Prowadzą nabór cały czas. Firma nie tylko nie pobiera pieniędzy za szkolenia, ale płaci nowym pracownikom normalnie tak, jakby byli w pracy.
  A swoją drogą – same szkolenia trwają ponad miesiąc. Weekend? Szkolenie na doradcę finansowego? Profesjonalnego? To chyba żart?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close