DZIEWCZYNY CO WY NA TO

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #79998

  miza82

  CZESC JESTEM U WAS PIERWSZY RAZ, MAM PYTANKO, OD ROKU MAM PROBLEM Z JAJNIKAMI PRAWY JEST CAŁY CAS POWIĘKSZONYA NA NIM SĄ PĘCHERZYKI LEWY NIBY WPORZĄDKU ALE ZAUWAŻYŁAM OD KILKU MIESIĘCY ZE NIE SKACZE MI TEMPKA NA OWULACJE ŚLUZ JEST OWULACYJNY A TEMP. STOI A CO NAJWAŻNIEJSZE OD 4 MIESIĘCY NIE ZABIEZPIECZAMY SIE WOGÓLE Z MOIM MISIEM I NIC, DZIDZIUSIA NIE MA, KILKA DNI TEMU BYŁAM U LEKARZA SPRAWDZIĆ CZY MIAŁAM OWULACJE TO BYŁ 14 DZIEŃ CYKLU I MIAŁAM PĘCHERZYK 18 MIL. TYLKO NIE WIADOMO CZY PĘKNĄŁ CO WY NA TO DZIEWCZYNY, JEDEN GIN MNIE WYSTRASZYŁ BO POWIEDZIAŁ ZE MAM POLICYSTYCZNE A DRUGI ZE TO TYLKO ZESPÓŁ NIEPĘKAJĄCEGO PĘCHERZYKA I KOGO TU SŁUCHAĆ????

  #1096871

  kaja26

  Re: DZIEWCZYNY CO WY NA TO

  hmmmmmm chyba po prostu musisz wobec takiech diagnoz znaleść 3 gina- specjalistę od leczenia niepłodności, aby w koncu postawić właściwą diagnoze i zacząć działać i radzić coś na ten brak owulacji bo bez owulacji dzidziusia nie będzie, nie martw się i poszukaj dobrego gina, gdzieś tutaj był wątek lista dobrych ginekologów-poszukaj, a moze masz jakąś klinikę leczenia niepłodności dobrą pod noskiem, niewiem skad jesteś…..
  powodzenia  #1096872

  kamelia

  Re: DZIEWCZYNY CO WY NA TO

  W odpowiedzi na:


  JEDEN GIN MNIE WYSTRASZYŁ BO POWIEDZIAŁ ZE MAM POLICYSTYCZNE A DRUGI ZE TO TYLKO ZESPÓŁ NIEPĘKAJĄCEGO PĘCHERZYKA


  Jedno i drugie to nie jest “tylko”. Poszukaj specjalisty od niepłodności.

  4 miesiące bez zabezpieczenia to nie jest dużo, ale skoro obraz usg budzi wątpliwości co do prawidłowej pracy jajników to trzeba szukać dobrego lekarza.

  Obserwacje tempki i śluzu to za mało przy podejrzeniu PCO lub zespołu LUF. Podstawą będzie na pewno monitoring usg całego cyklu (i to nie jednego) plus badania hormonalne.

  Powodzenia
  Acha, zajrzyj może na forum nasz-bocian.pl

  Kamelia z Michałkiem 14.08.2003 i marcową pijawką

  #1096873

  miza82

  Re: DZIEWCZYNY CO WY NA TO

  DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA ODPOWIEDZ.JESTEM Z WROCŁAWIA MOŻE WY WIECIE GDZIE JEST JAKIŚ DOBRY GINO WE WRO BO JA DOPIERO CO SIE TUTAJ PRZEPROWADZIŁAM. A I DZIŚ ROBIŁAM TEST I ZNOWU NIC DZIDZIUSIA NIE MA!!!!!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close