Dziewczyny!!!! Pomocy!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #100050

  mircia

  Byłam na spacerku z Alankiem dzisiaj n oi walnął noskiem w słupek!!! Pogotowie w Pyskowicach (śląskie) odesłoło mnie aż do Gliwic, ale dla mnie to droga nie do przebycia z takim maluchem (19m), bez auta!!! Ma rozcięta skórke nad noskiem w tym dołku, śniniaki, ale zachowuje się tak, jak przed!!! Czy któras miała taki problem?!!!! Transport mam dopiro jutro rano!!!!!!! Obrzęk troche mniejszy, śmieje się, bawi tak, jak przed wypadkiem! Poradźcie mi proszę!!! Może jakieś okłady?! Podałam Ibufen czy jakios tam przeciwbólowo! Obserwuje go cały czas, teraz małżonek. Piszcie p[roszę!!!!
  Ps. To nie centrum tylko Dzierzno, dzielnica. Może 4 PKS-y na dzień:(

  #2581542

  mircia

  Co to za godzina tematu, jak pisałam o 21.05, edycja 21.20???
  HELP!!!  #2581543

  jane

  Jesli zachowuje sie normalnie to bym obserwowala, a jutro do lekarza poszla. Poza tym zawsze mozesz wezwac karetke, jesli nie masz mozliwosci dojazdu na pogotowie.

  #2581544

  mircia

  Dzięki, tak robię. Jutro itak pojadę. Tak mi go żal!!!! Jestem roztrzęsiona, bo starszy, dużo starszy dostałhustawka i było ok! Dzięki jeszcze raz Jane.

  #2581545

  bep

  Moja Droga! Najpierw się uspokój – bo szkoda Twoich nerwów. Skoro zachowuje się normalnie pewnie nic Mu nie jest. Obserwuj bacznie ze 3 dni bo strzeżonego 😉 A jak bardzo się martwisz to przejdź się jutro do pediatry niech Go poogląda, sprawdzi odruchy, źrenice itp.
  Jakby co możesz, tak jak pisze Jane, zadzwonić na pogotowie. Ale traktuj to jako ostateczność. I śpijcie dobrze 🙂 wszyscy!

  #2581546

  mircia

  Dzięki dziewczyny!!!
  Alek przespał całą noc. Lekarz też go zbadał i jest wszystko ok 🙂
  Zachowuje się normalnie, tak, jak przed stłuczeniem, ale :Stres: miałam!  #2581547

  gargamelek

  cieszę się że wszystko dobrze się skończyło 🙂

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close