Dziwne problemy z nogami i kręgosłupem (6 mc 3-ciej ciązy)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #118590

  kasia200478

  Moja 33-letnia koleżanka jest w 6 miesiącu 3-ciej ciąży (starszaki to 2 chłopcy 3 i 5 l) i ma od miesiąca (czyli od 5-tego mies. ciąży) dziwne problemy. Boli ją CAŁY KRĘGOSŁUP. Ma BRAK CZUCIA W NOGACH (znaczy nie czuje gdy ją ktoś w nogi dotyka czy szczypie, ale czuje, że ma nogi). Nogi nie są nigdzie spuchnięte. Podczas chodzenia czucie w nogach wraca jej TYLKO MOMENTAMI. Gorączki BRAK. POMOCY!!!! Co to może być i co robić ??? Stara się tylko leżeć, wstaje tylko za potrzebą, nawet je w łóżku. przed chwila został przeprowadzony test: jeden z synków dotykał mamę w nóżki A MAM MIAŁA ZAMKNIĘTE OCZY by test był bardziej wiarygodny (gdy ma otwarte to przecież widzi gdzie i kiedy jest dotyk a z zamkniętymi już nie) i czuła gdzie synek ją dotyka. Na chwile pisania postu przeze mnie mówi, ze już wszystko OK, że na tą chwile czuje się już zdrowa i zupełnie sprawna. Co to może/mogło być ?? Czy to może od kawy bo mówi, ze ostatnio jej dużo piła ??? POMOCY!!!
  Z nogami niby już wszystko OK ale ból kręgosłupa jest wiec mam pytanie: wiem, ze w ciąży kręgosłup może boleć ale czy to mogą być korzonki (mała może w brzuszku naciskać na korzonki i stąd ból) ??

  #5538965

  k-j

  najlepiej niech koleżanka do lekarza pójdzie:Nie nie:
  dziecko moze uciskac na nerwy które odpowiedzialne są za ból kregoslupa,bądź brak czucia w nodze.
  skoro jak lezy jest wszystko ok,to nie doszukiwałabym sie wiekszych schorzeń.
  ja w pierwszej ciązy nagminnie cierpiałam na zatykające sie jedno ucho.nie słyszałam kompletnie na nie i tydzien,po czym samo przechodziło i wracało az do rozwiązania.
  mineło jak reką odjął po porodzie.
  lub strzykał mi palec u ręki,nie mogłam go zgiąć,miałam problem zeby włozyc bilon do portfela bo palec mi sie blokował.
  dziwne to,i komus moze wydac sie smieszne,ale tak było,tez przeszło po porodzie:)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close