dziwne ruchy

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #108452

  monikmm

  cześć mam takie pytanko zauwazyłam ostatnio jakieś dziwne ruchy w brzuchu podobne do ruchów dziecka i mimo iż miałam regularne okresy co miesiąc zaczynam się martwić że jestem w ciąży, z mężem kochaliśmy się z zabezpieczeniem 1 stycznia i teraz niedawno 2 maja. czy możliwe jest że zaszłam i mam okres np od stycznia no no wtedy ruchy bym czuła już a od maja to raczej nie. strasznie to głupie i nie kupuję testu na razie nie wiem czy czekać na kolejny okres czy zrobić test. strasznie proszę o radę mimo iż to takie głupie.

  #4551541

  johana

  Myślę że jednak test najszybciej rozwieje twoje wątpliwości.  #4551542

  kaktus

  Zamieszczone przez monikmm
  cześć mam takie pytanko zauwazyłam ostatnio jakieś dziwne ruchy w brzuchu podobne do ruchów dziecka i mimo iż miałam regularne okresy co miesiąc zaczynam się martwić że jestem w ciąży, z mężem kochaliśmy się z zabezpieczeniem 1 stycznia i teraz niedawno 2 maja. czy możliwe jest że zaszłam i mam okres np od stycznia no no wtedy ruchy bym czuła już a od maja to raczej nie. strasznie to głupie i nie kupuję testu na razie nie wiem czy czekać na kolejny okres czy zrobić test. strasznie proszę o radę mimo iż tkie głupie.

  obstawiam jednak gazy;) od 1 stycznia…toż z tego co widzę w styczniu to ty w ciąży byłaś:Hmmm…:

  #4551543

  monikmm

  Dzięki za rady naoglądałam się ostatnio programu ciąża z zaskoczenia i takie głupoty mi chodzą po głowie tym bardziej że mam juz dwoje dzieci. a napiszcie mi jeszczcze jak z tym kresem w ciąży czy można rzeczywiście go mieć bo ja z moimi nie miałam.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close