dziwne ruchy

cześć mam takie pytanko zauwazyłam ostatnio jakieś dziwne ruchy w brzuchu podobne do ruchów dziecka i mimo iż miałam regularne okresy co miesiąc zaczynam się martwić że jestem w ciąży, z mężem kochaliśmy się z zabezpieczeniem 1 stycznia i teraz niedawno 2 maja. czy możliwe jest że zaszłam i mam okres np od stycznia no no wtedy ruchy bym czuła już a od maja to raczej nie. strasznie to głupie i nie kupuję testu na razie nie wiem czy czekać na kolejny okres czy zrobić test. strasznie proszę o radę mimo iż to takie głupie.

3 odpowiedzi na pytanie: dziwne ruchy

johana Dodane ponad rok temu,

Myślę że jednak test najszybciej rozwieje twoje wątpliwości.

kaktus Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez monikmm:cześć mam takie pytanko zauwazyłam ostatnio jakieś dziwne ruchy w brzuchu podobne do ruchów dziecka i mimo iż miałam regularne okresy co miesiąc zaczynam się martwić że jestem w ciąży, z mężem kochaliśmy się z zabezpieczeniem 1 stycznia i teraz niedawno 2 maja. czy możliwe jest że zaszłam i mam okres np od stycznia no no wtedy ruchy bym czuła już a od maja to raczej nie. strasznie to głupie i nie kupuję testu na razie nie wiem czy czekać na kolejny okres czy zrobić test. strasznie proszę o radę mimo iż tkie głupie.

obstawiam jednak gazy;) od 1 stycznia…toż z tego co widzę w styczniu to ty w ciąży byłaś:Hmmm…:

monikmm Dodane ponad rok temu,

Dzięki za rady naoglądałam się ostatnio programu ciąża z zaskoczenia i takie głupoty mi chodzą po głowie tym bardziej że mam juz dwoje dzieci. a napiszcie mi jeszczcze jak z tym kresem w ciąży czy można rzeczywiście go mieć bo ja z moimi nie miałam.

Znasz odpowiedź na pytanie: dziwne ruchy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
23.04.2011 - Maciejowa :)
Z okazji pięknej Wielkiej Soboty postanowiliśmy "poświęcić" czerwony szlak z Rabki na Maciejową Krzyś dostał od Zajączka aparat i się zaczęło ;) [IMG]http://foto.fenert.net/20110423-Maciejowa/IMG_3077.jpg[/IMG] W sumie każdy miał swoją zabawkę ;) [IMG]http://foto.fenert.net/20110423-Maciejowa/IMG_3078.jpg[/IMG] Miało być artystycznie
Czytaj dalej
Nasze związki
gdzie obdukcję można zrobić?
przepraszam jeśli w złym dziale ..ale szukam szybkiej odpowiedzi bo nigdzie nic konkretnego nie umiem znaleźć chodzi mi o to gdzie i za ile można zrobić obdukcję lekarską w Warszawie najchętniej na
Czytaj dalej