HELEN DORON

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #80496

  ozzie

  Czy macie jakies doswiadczenia z Helen Doron? Prosze o jakie kolwiek informacje.

  OZZIE i MARTYNKA- 2 lata

  #1109215

  porky

  Re: HELEN DORON

  byłam gościem na prezentacji lekcji helen Doron.
  Powiem tak: lekcje sa całkiem fajne, ale nie dla malutkich dzieci. Tam były dzieciaczki 1,5- 2 lat. Interesowało je wszystko, oprocz tego, co mówiła pani prowadząca… 😉

  Juleczka (12.12.04)  #1109216

  monikaapj

  Re: HELEN DORON

  Podpisuję się pod Porkiem obiema łapami-też byłam na takiej lekcji i takie mam też wrażenia.
  Poza lekcjami 2x w tygodniu codziennie trzeba z dzieckiem odsłuchiwac kasety i powtarzac lekcje- ja nie mam na to czasu.Poza tym…jakie powtarzanie, jaka nauka angielskiego? Przeciez te dzieci po polsku jeszcze nie potrafią mówić.Moim zdaniem sprawa jest przereklamowana i droga.Nie przemawia do mnie argument oswajania się z językiem i osłuchiwania-może to robić ze mną w czasie zabaw, może oglądac lub sluchac bajek po angielsku.

  Monika i Basia (22.09.2003)

  #1109217

  bejka

  Re: HELEN DORON

  ja prezentuję odmienne zdanie na temat zajęć Helen Doron.

  Nasze doświadczenie opiera się nie tylko na lekcjach pokazowych ale również na czynnym uczestniczeniu w kursie.

  Owszem, zgodzę się że dzieci 1,5 roczne są jeszcze zbyt małe na tego typu zajęcia ale już nasz dwulatek miał szansę czynnie w nich uczestniczyć. ( robiliśmy dwa podejścia raz gdy miał 1,5 roku uznaliśmy że to jeszcze nie jego czas – nie był w stanie skoncentrować się na zajęciach; podobnie zresztą zachowywało się pozostałe grono uczestniczących w zająciach dzieci. W grupie dwulatków było już o całe niebo inaczej )
  do tej pory Szymek bardzo lubi piosenki i książeczki z HD. Często wyjeżdżając gdzieś autem proponował nam zabranie CD z piosenkami z Helen Doron oprócz innych bajek czy piosenek.
  Poza tym traktowaliśmy te zajęcia jako dodatkowe spotkanie z rówieśnikami, miłe spędzenie czasu, śpiewanie piosenek, zabawa w gronie a co za tym idzie przygotowanie do zajęć przedszkolnych.
  Wiele wnosi osoba nauczyciela prowadzącego zajęcia.
  My w każdym razie będziemy będziemy kontynuować.

  Bejka i Szy 25.01.2004

  #1109218

  Anonim

  Re: HELEN DORON

  ja z Natką chodziłam przez kilka tygodni. Miała wtedy 1,5 roku. Mam identyczne wrażenia -dzieci w grupie (grupa wiekowa 1-2 lata) były najbardziej zainteresowane rekwizytami, a prowadzącą miały w nosie. A prowadząca się wkurzała i ochrzaniała nas ze dzieci nie pilnujemy WRRRR

  Kaśka z Natusią (4 lata 🙂

  #1109219

  cat

  Re: HELEN DORON

  Byłam na lekcji pokazowej – nie zdecydowałam się.  #1109220

  mai

  Re: HELEN DORON

  Amelia chodzila rok- jestesmy bardzo zadowoleni. zajecia ciekawe, mala bardzo chetnie w nich uczestniczyla. umie liczyc do 10, zna niektore kolory, nazwy zwierzat, rzeczy, pisenki itp- ogolnie duzo jak na dwulatke ;D od wrzesnia znow zaczyna swoj ‚angielski’ 😉

  Marta &

  #1109221

  ozzie

  Re: HELEN DORON

  Bejka a mozesz mi powiedziec gdzie chodzicie bo ty chyba jestes z Krakowa, prawda? Ja mieszkam na Nowohuckiej i chyba najblizej mialabym na Starowislna.

  OZZIE i MARTYNKA- 2 lata

  #1109222

  bejka

  Re: HELEN DORON

  chodziliśmy na Aleje a teraz właśnie ustalamy terminy na bieżący rok. Szymek idzie do przedszkola od września i trzeba dopasować nasz grafik .
  Byliśmy raz „odrabiać” zajęcia na Starowiślnej. Tylko jak dla mnie był tam gorszy dojazd i ciężej mi było znaleźć miejsce do zaparkowania auta.

  Bejka i Szy 25.01.2004

  #1109223

  ozzie

  Re: HELEN DORON

  Ok dzieki za odpowiedz , narazie zapisalam mloda na lekcje pokazowa, jak nam sie spodoba to pewnie zaczniemy chodzic. Idzie zima mloda z niania moze sie nudzic, kiedy ja jestem w pracy …… a takie raz w tygodniu to niezly trening przed przedszkolem.

  OZZIE i MARTYNKA- 2 lata  #1109224

  aska27

  Re: HELEN DORON

  My właśnie jesteśmy po lekcji pokazowej i Młodemu tak się spodobało , że po tych 30 minutach (tyle trwają zajęcia) nie chciał iść do domu . Myślę , że go zapiszę od września , na pewno nie zaszkodzi , a się osłucha z językiem , no i pobawi w najlepsze z innymi dziećmi w jego wieku ,
  pozdrawiamy
  Aśka , Bartoszek i listopadowa Patrycja

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close