ile mleka?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #17223

  majab

  Kwestia nasunęła mi się w związku z postem Miro o zasypianiu. Otóż Majka pije tylko moje mleczko, mam zamiar karmić ją tak długo jak mi się uda. Pije mleczko wieczorem przed zaśnięciem, w nocy, i rano. W ciągu dnia dostaje inne posiłki; zupki, owoce itp. Nie dostaje kaszek na mleku ale je serki i jogurty. Mam pytanie czy gdybym próbowała odzwyczaić ją od nocnego ssania to czy dwa pisiłki mleczne rano i wieczorem jej wystarczą?

  Iwona i Majka (07.05.02)

  #245809

  miro

  Re: ile mleka?

  WYSTARCZĄ JEJ TE DWA POSIŁKI MLECZNE TYM BARDZIEJ ŻE PODAJESZ JEJ JESZCZE SERKI I JOGURTY. OCZYWIŚCIE MÓWISZ O SWOIM MLEKU TAK? MIŁOSZ NP. PO 250ML MLEKA RANO I WIECZOREM, DO TEGO W ŚRODKU DNIA NP. JEDEN BAKUŚ I JOGURCIK, MYŚLĘ ŻE TO DUŻO MLEKA, A PRZESADZAĆ TEŻ NIE MA CO BO DZIECIACZEK MÓGŁBY DOSTAĆ SKAZY BIAŁKOWEJ I CO WTEDY?

  KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02  #245810

  majab

  Re: ile mleka?

  Dzięki Kasiu za odpowiedź.
  Tak, mówię o moim mleku. W tej chwili Majka popija mleczko kilka razy w nocy i zastanawiam się czy jak ją odzwyczaję od tego czy nie będzie piła za mało mleka i nie dać jej piersi dodatkowo w ciągu dnia. To tylko takie moje dywagacje i nie wiem czy nie przesadzam?
  Od mojego mleczka nie dostanie chyba raczej skazy, prawda?
  Czy Miłoszek je w ciągu dnia jeszcze jakieś kaszki na mleku czy tylko samo mleczko?

  Iwona i Majka (07.05.02)

  #245811

  miro

  Re: ile mleka?

  JAK ZAPEWNE KIEDYŚ CZYTAŁAŚ MIŁOSZ NIE TOLERUJE ŻADNYCH BEBILONÓW, NANÓW ITP. WIĘC DOSTAJE MLEKO OD KRÓWKI INNEJ RADY NIE BYŁO. TAK WIECZOREM ROBIĘ MU NA TYM MLEKU KASZKĘ MANNĄ ALE TAKĄ DO PICIA, KTÓREJ WYPIJA CAŁĄ BUTLĘ, NO I DOPIERO RANO DOSTAJE SAMO MLEKO. MOŻESZ MAJCE SPRÓBOWAĆ DAĆ RANO I WIECZOREM PIERŚ A NP. POPOŁUDNIU SPRÓBUJ JEJ WPROWADZIĆ INNE MLEKO ZASTĘPCZE ABY JĄ PRZYZWYCZAJAĆ POWOLI DO INNEGO MLECZKA NIŻ TWOJE, BO POTEM MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE MUSISZ WSZYSTKICH SPRÓBOWAĆ DAĆ MAJECZCE, BO ŻADNEGO NIE BĘDZIE CHCIAŁA I DOPIERO BĘDZIE PROBLEM. JA OSOBIŚCIE POLECAM CI BEBILON2 LUB TERAZ NAWET PO 12 MIESIĄCU ŻYCIA BEBILON3.

  KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close