Jak często do gina w 8 mies

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #37269

  nikita33

  Jestem w 34 tc, a mój gin już drugi raz robi mi taki numer, że wyznacza wizytę za cztery tygodnie. Z tego, co wiem, to teraz raczej powinnam chodzić częściej, nie sądzicie?? Ja wiem, że on ma nawał pacjentek i się nie wyrabia, no i też chce iść na urlop, ale skoro już prowadzi moją ciążę… a Wy, ja często wy macie wizyty? Może warto udać się w międzyczasie do jakiegoś innego lekarza, żeby się upewnić, co słychać? W końcu mam szansę na trochę przedwczesny poród, więc może dobrze by było, jak myślicie/

  pozdrowienia – Gośka i Filicpiu

  #486104

  izamr

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  wiesz, trafiłas z tym pytaniem. Ja jestem w 32 tyg. i też kolejną wizytę wyzanczono mi za 4 tyg. – dodatkowa wcale mam nie robic badań krwi i moczu, bo wyniki są dobre i lekarz powiedział, zebym je dopiero zrobiła na przełomie lutego i marca. tez mnie to zdziwiło, no ale zakładam, ze lekarz ma rację. Ciekawe co na to inne forumowiczki???
  Pozdrawiam
  Iza  #486105

  reno

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  ja właśnie byłam na mojej ostatniej wizycie, teraz mam już rodzić a nie chodzić na wizyty:). Ostatnie terminy wyglądały tak: 31 – 34 – 37 tc (tak mam w karcie, lekarz zawsze liczy ukończone tc). Czyli co 3 tygodnie, wcześniej chodziłam co 4. Wydaje mi się, że lekarz sam wie jak często powinno się u niego bywać, ja chodziłam prywatnie więc gdyby mnie częściej umawiała miałaby z tego zysk. Jeżeli masz przy tym możliwość zadzwonienia do swojego lekarza gdyby coś się działo co Cię niepokoi, nie martwiłabym się na zapas. Nie ma chyba sensu chodzić do innego lekarza, ten Cię zna i na pewno nie ryzykowałby gdyby były jakieś powody do niepokoju.

  Reno & Nadia
  (05.02.2004)

  #486106

  adarek

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  Ja jestem obecnie w 35 tygodniu i mam teraz wizyty co dwa tygodnie.Z tego co wiem to od 34 tygodnia nalezy meldowac sie wlasnie co 2 tygodnie, ale kazdy lekarz inaczej do tej sprawy podchodzi.Moja kolezanka spotykala sie ze swoim ginem na tym etapie ciazy co 3 tygodnie tak wiec nie ma reguł.Pozdrawiam.

  Aga i Adaś (24-02-2004)

  #486107

  justa28

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  Ja jestem w 31 tyg. i już mam wizyty co 2 tygodnie (od 26 tyg). No ale ja mam problemy z szyjką więc dlatego. Zresztą jestem zmuszona być w częstym kontakcie telefonicznym z tego samego powodu.

  Ale rozpoczynając wizyty, mój lekarz od razu mi zapowiedział, że przy prawidłowej ciązy, wizyty do 30 tyg. co 4, następnie co 2 tyg, a od 34 co tydzień. I powiem wam, że czuje się bardzo komfortowo z tego powodu. Wizyty są tanie i wiele moich kolezanek za jedna placi wiecej niz ja za dwie, wiec tym bardziej nie nazekam.

  Buziaki

  Justyna i bobo

  #486108

  akacja

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  Jestem w 33 tygodniu, wizytę miałam w środę a następną mam wyznaczoną za 3 tygodnie. Dostałam kartę ruchów dziecka, oczywiście gdyby się coś działo mam natychmiast przyjść do gabinetu albo zgłosić się w szpitalu. Mam do mojego lekarza zaufanie, myslę, że wszystko zależy od stanu zdrowia pacjętki i lekarz widzi, czy konieczne jest, żeby przyszła za 2, czy wystarczy, że przyjdzie za 3 lub 4 tygodnie.
  pozdrawiam

  akacja i maleństwo (8.03.04)  #486109

  chilli

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  #486110

  iweks

  Re: Jak często do gina w 8 mies

  Ja jutro zaczynam 34 tydzień. Moj lekarz wyznaje zasadę, że od 31 tyg chodzi się co 3 tyg, a co później jeszcze nie wiem, następna wizyta wypada mi w 35 i będę miała robione pierwszy raz KTG. Poza tym co wizytę morf i mocz. Ale co trzy a cztery tyg to chyba nie taka różnica żebyś musiała się martwić. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to lekarz na pewno powie Ci żebyś chodziła częściej. Widocznie masz wszystko super idealnie, tak trzymaj!! Pozdraiwam

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close