jak ubierać malucha?

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #8044

  pluto

  Czy w upalny dzień wystarczy body, skarpetki i czapeczka? A w co ubrać dziecko np. dzisiaj, jak wieje wiatr? Mój młody np. nie znosi czapeczek, ale mu je nakładam prawie na siłę….
  Julka

  #139278

  czarna

  Re: jak ubierać malucha?

  w upał po co mu skarpetki!!!!!!!!!!!!!!!!! body wystarczy albo koszulka na ramiączkach i pampers oczywiśćie nie zakladaj mu skarpet zachartujesz go a nic mu sie nie stanie.dzisiaj ubierz go w jedna warstwe wiecej niż siebie
  pozdrawiam
  czarna  #139279

  nabu

  Re: jak ubierać malucha?

  Czy to znaczy że zawsze powinnam ubierać maleńkiego w jedną warstwę więcej niz siebie?

  #139280

  czarna

  Re: jak ubierać malucha?

  nie jak jest upal jak ty nie mozesz wytrzymac w przewiewnej sukience to pomysl o maluszku jemu tak samo jest goraco.jak jest tak jak dzis np.ja bylam w krotkim rekawku a ewka w body z krotkim rekawkiem i cienkiej bluzie ktora i tak pozniej jej zdielam bo zrobilo sie dosyc cieplo no i w dlugich spodniach

  #139281

  ankalenka

  jak ubierać malucha? – do Pluto

  Pluto, w upalny dzień wystarczy jak najbardziej body bez skarpetek i czapeczki (chyba że wychodzisz na dwór wtedy cienka czapeczka, ale skarpetki można sobie (dziecku) darować)) przy tych największych upałach wystarczy sam pampers i narzucenie na dziecko tetrowej pieluszki.
  A

  #139282

  ankalenka

  Do Nabu

  jedna warstwa więcej tylko w pierwszych 6 tygodniach i tylko pod warunkiem że dziecko nie będzie miało przy tym mokrego karku od przegrzania albo zimnego ze zmarznięcia (trzeba poprostu sprawdzać ręką i modyfikować)
  A.  #139283

  nabu

  Re:do Anakalenki i Czarnej

  Dzięki bardzo

  #139284

  czarna

  do nabu

  nie ma za co ;-))))))))))))))))))))))))

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close