Jak wyprać wózek ?

Witam,
Dostałam wózek od koleżanki (Driver 4XL koloru czerwonego).
Ponieważ w wózku wychowała się już dwójka dzieci, muszę dokonać jego odświeżenia. Materiał z gondoli i pozostałe elementy (z materiału) wrzuciłam do pralki (są już jak nowe). Mam problem z wypraniem budy. Na stałe są w nią wszyte metalowe elementy konstrukcyjne. W jaki sposób mogę wyprać taką budę ?
Pozdrawiam Ala

2 odpowiedzi na pytanie: Jak wyprać wózek ?

ewike Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wyprać wózek ?

Budę z wierzchu potraktowałabym Vanishem lub Wezyrem do dywanów i obić (oczywiście wcześniej wypróbowałabym w mało widocznym miejscu na niewielkim kawałku) a potem wywietrzyłabym.
Kiedy zbliżał się koniec użytkowania głębokiego wózka przez drugiego dziecia wsadziłam budę po prostu do wanny pełnej wody z proszkiem (jakim nie pamiętam) i na kilka, kilkanascie godzin tam pozostała. Elementy metalowe naszego mikado nie zardzewiały od tego, a jaka bieluchna zrobiła sie tkanina w środku. No ale zrobiłam tak na koniec gdy już mi aż tak bardzo nie zależało.

Przemek Milena (07.04 11.05)

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wyprać wózek ?

ja piore w wannie – szczotka i piana
potem plucze i czekam az wyschnie 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak wyprać wózek ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Leki psychotropowe dla dwulatki :(((((
Dwulatka mojej koleżanki od miesiąca przyjmuje leki uspokajające ( koleżanka nazwała je psychotropowe, ale nie wiem czy jej wierzyć), bo jej coreczka kiedy jest zla wali głowa w co popadnie.
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Nawet na książeczki trzeba uważać
Antek ma swoją ulubioną książeczkę, o Piesku Beniu, który zgubił swój sweterek. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że przy każdym (n-tym już) czytaniu muszę bacznie zwracać uwagę, żeby opuszczać jeden fragment: "Piesek
Czytaj dalej