Jakie leki można podawać przed testami ???

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #93128

  kasia236

  Witam 🙂

  W przyszłym tygodniu mój synek ma testy na alergie,wydaje mi się że skórne.
  Wczoraj mały zaczął kasłać,zrobiłam mu syrop z cebuli,i nie wiele pomaga.
  Ponieważ nic więcej mu nie jest,poza katarkiem to raczej wolałabym go w domu podkurować.Jakie lekarstwa,syropki waszym zdaniem ,mogę mu podać aby nie przekładać (po raz kolejny zresztą)wizyty u alergologa ?

  #1808244

  mata-hari

  O to, co dziecku podawać, to raczej lekarza powinnaś spytać, bo nikt przeciętny nie zna składu wszystkich leków 😉 Albo go leczysz, albo nie.
  To, czy i jakie leki odstawia się przed testami, zależy od rodzaju testów jakie mają być przeprowadzone i od leków, jakie dziecko w danej chwili przyjmuje. Nikt nie jest jasnowidzem i nie powie Ci, jakie leki się odstawia, skoro nawet Ty nie wiesz, jakiego rodzaju testy to mają być.  #1808245

  klucha

  uważam tak jak Mata – skontaktuj się z lekarzem

  #1808246

  awkaminska

  ja przed testami obydwu zdieuch słyszałąm od mojej pani doktor że 2 tygodznei zdiewczyny muszą być „czyste” nawet maglek odstawiałąm jagodzie, nawet głupiej witaminy C niemogłąm podać.. Kmailka kaszlała przed testami to j*ą w domu potrzeymałam i tyle.

  #1808247

  mata-hari

  Nie no, aż taka czystość to nie jest wymagana 😉

  #1808248

  monikachorzow

  marcin miał testy a dzien wczesniej skonczył antybiotyk.pani alergolog pytała tylko jaki to był antybiotyk i czy kilka dni wstecz nie brał zyrtcu ,clemastinu albo czegos podobnego.akurat równy tydzien wczesniej odstawiałam w/w leki.nie stanowiło to problemu i testy zrobiono.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close