Kawałek ciała

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #12442

  gosiaczek13

  Mam tego dość zwarjuje mam czwarty zator albo nawet zapalenie piersi w ciogu miesiąca to tak boli ze niewytrzymuje .
  teraz pirś zaszeł mnie boleć w piatek w nocy goraczka 39 stopni w sobote to samo dzisiaj nie maM GORACZKI ALE CAŁY CZAS MNIE BOLI i czuje sie jakby mnie ktoś kijem okładał…………………. boli mnie wszystko…………. dobrze ze mały jest spokojny…
  a lekarze mi mówia ze dopuki nie ma problemów ze sciąganiem to nic sie nie dzieje (karmie go cały czas ta piersia i chy ba sciaga ale cos tam w nie jest i cały czas bardzo boli)a ból przejdzie …..tylko kiedy?
  nie chce mi sie jeść!
  złoszcze sie o wszystko!
  wszystko mnie boli!
  nie wiem do kogo mam sie zwócić bo przeciesz tak nie moze być ja bardzo zadko choruje a takiej goraczki to nigdy nie miałam a wszyscy lekarze mówią ze trzeba czekaś i opserwować …………………………….ale co jak z dnia na dzień czuje sie coraz gorzej…………………….zzzzzzz!!

  Gosia!

  #191895

  2011gosia

  Re: Kawałek ciała

  muszę ci powiedzieć że jak miałam zapalenie piersito pojechałam do szpitala miejskiego w gdyni i na miejscu na izbie przyjeć pielęgniarka wycisnęła mi pierś. taż mnie bolała , gorączka do 40 stopni. mleko ściągałam cały czas i też leciało normalnie. także może lekarz się nie zna albo jest sadystą, że ci nie pomaga. przecież ty się wykończysz z tym bólem, a dodatkowo jeżeli masz gorączkę to powinnaś odciągć i gotować. dla mnie to był koszmar

  GOSIA Z MAŁĄ OLIWIĄ (21,11,2002)  #191896

  pluto

  Re: Kawałek ciała

  zobacz czy nie masz gonkowca…jest on najczęstszą przyczyną zapalenia piersi……….ja przez to pieroństwo do tej pory lewdo żyję……..koniecznie daj mleko do badania………….

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek

  #191897

  gosiaczek13

  Re: Kawałek ciała

  gotowac mleko? powiedzieli mi ze mogekarmic normalnie przytej goraczce

  Gosia!

  #191898

  gosiaczek13

  Re: Kawałek ciała

  pluto nie stasz jak mam to sprawdzić i gdzie oddaje sie mleko do badan

  Gosia!

  #191899

  pluto

  Re: Kawałek ciała

  Nie straszę…..to tylko tak na wszelki wypadek…..ja miałam zapalenia dość częśto, tak co dwa tygodnie…..z niewaidomo jakiej przyczyny…….moją Mamę coś tchnęł, bo kiedyś czytała o zapaleniach przez gronkowca………..i dała moje mleko do centrum mikroszczepionek……..robili trzy razy……i cały czas wynik był ten sam…..gronkowiec złocisty……..
  Zadzwoń na informację o numerach w swoim mieście..podadzą Ci numer jakiegoś labolatorium………..albo zadzwoń na informację o służbie zdrowia……..

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek  #191900

  gosiaczek13

  Re: Kawałek ciała

  I co wyleczyłać sie z tego? ja nie mam pojecia co to jest gronkowiec……………….ale ktoś kiedś mi mówił ze gronkowica sie ma na całe zycie to prawda?..czy to powarzne? jeszcze dziś zadzwonie!

  Gosia!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close