Kiedy??

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #45742

  ismeril

  W piatek mam termin obliczony przez lekarza. Mnie wyszło że to juz dziś jest ten ważny dzień 🙂 Ale nie o to chciałam spytać. Przez całą ciążę nie zdażył mi sie ani jeden wyczuwalny skurcz przepowiadajacy. Wogule nie wiem co to jest. Juz od dawna bola mnie mięśnie w pachwinach i w kroczu. Ostatno zaczęła mnie dodatkowo boleć kość łonowa (te wszystkie obiawy mam tylko jak wstaje i po kilku krokach przechodzą. Boli tez przy przekręcaniu sie z boku na bok). Dzidzia od kilku dni wierzga i sie rozpycha. Skóra na górze brzucha boli w taki przykry sposób jakby była poparzona. Dodatkowo od niedzieli mam taka chcicę na słodycze że nie mogę.

  To był opis moich dolegliwości a teraz pytanie. Jakie miałyscie obiawy nadchodzącego porodu (nie chodzi mi o te typowe jak skurcze tylko te inne, dziwaczne)?? Jak sie zachowywały dzieciaczki?? itp.

  #593906

  gosiatop

  Re: Kiedy??

  Moje objawy przy pierwszej ciąży były takie, że bardzo bardzo chciało mi się spać w dzień (i teraz znowu to się zaczyna) i potworna ochota na słodycze.

  Pozdrawiam

  Gosia+Karola+  #593907

  ismeril

  Re: Kiedy??

  Ojej!! Więc może ta moja ochota na słodycze to jakis znak?? Było by BOMBOWO bo juz mam dość. Chyba wolę moją Niunię mieć na zewnątrz niz wewnąt chociaz wiem że jeszcze będe to przeklinać :)))))))

  #593908

  ismeril

  Re: Kiedy??

  Hehehe….. no i tak się martwiłam a własnie odszedł mi czop i troche wód 🙂 Przynajmniej tak mi się wydaje. Jedziemy do szpitala to sprawdzić. Trzymajcie kciuki proszę.

  #593909

  lilianka

  Re: Kiedy??

  Trzymam mocno kciuki i w razie jakby co, to zycze powodzenia

  Pozdrawiam


  lilianka

  #593910

  gosiatop

  Re: Kiedy??

  Pewnie, że trzymamy kciuki!!!
  Powodzenia!!!!

  Gosia+Karola+

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close