Koniec karmienia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #43311

  luczka

  Ostatni raz karmiłam małą piersią w czwartek. Od tej pory już nie. Maluch specjalnie się nie domaga, choć myślałam że bedzie gorzej. Wstaje co praeda w nocy i woła cici ale bez płaczu i histerii zasypia dalej. Ja też nie mam zbytnio problemów. Karmiłam i tak ponad 14 miesięcy.


  Monika i Wiktoria 18.01.03

  #566153

  kiuik

  Re: Koniec karmienia

  gratulujemy nowego etapu choc domyslam sie ze troche ci smutno..mi tez bylo…
  sliczna wiktoria w podpisie 🙂

  kiuiczycaZjasiemUboku(21.02)  #566154

  aniaaa

  Re: Koniec karmienia

  Z jednej strony gratuluje ale domyślam się że ci troszkę smutno.Ja też kończę powoli ale moj mały nie chce pic mleka modyfikowanego i to mnie jeszcze powstrzymuje. Czy Wiktoria pije ??

  Aniaaa i Sebastianek- ROCZEK !!

  #566155

  gosiek

  Re: Koniec karmienia

  byłam w ub tygodniu na szczepieniu- moja pediatra wogóle zamiast mojego mleka nie polecała modyfikowanego, jedynie zwykłe z kartonu, ale też w małych ilościach i lepiej pod postacią serów, serków i jogurtów- bo jest ciężkostrawne i wcale nie tak potrzebne jak to się teraz mówi w reklamach…
  więc pewnie w nocy zastosujemy wodę zamiast mleka, a posiłki Tamki i tak są już urozmaicone, więc mleka modyfikowanego nie zamierzam wprowadzać, Tami tez nie lubi go pić.

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.

  #566156

  lali

  Re: Koniec karmienia

  No to gratulujemy sukcesu ODCYCANIA!

  Magda mama Natalki(ROCZEK)

  #566157

  luczka

  Re: Koniec karmienia

  Rzeczywiście trochę mi smutno. Tyle czasu to mozna było się przyzwyczaić. Odzwyczajałam stopniowo. Najpierw 3, potem tylko rano i wieczorem, ostatnio tylko rano no i koniec. Rano karmiłam z lenistwa, łatwiej mi było dac cyca niż wstać i robic mleko. Modyfikowane pije od dość dawna. Jak skończyła 7 miesięcy. Piła raz dziennie, jak byłam w pracy. Potem jak zrezygnowałam z karmienia na noc to w ramach buntu nie piła wcale przez około 2 tygodnie teraz znowu pije. Daję jej Bebiko 3 bananowe, czasem dosypuję kaszkę mleczno – ryżową lub ryżową. Na noc jednak pije niewiele, dopiero jak zaśnie dopija do końca. Wiem że nie powinna pić przez sen ale tak to nie wypija wcale.


  Monika i Wiktoria 18.01.03

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close