Forum: Polecam

Krzesełko do karmienia?

Mam do wyboru Peg-Perego i Bebe-Comfort. Oba krzesełka są funkcjonalnie do siebie podobne, ale Peg Perego jest trochę droższe, chociaż jest chyba ładniejsze. Byłabym wdzięczna za opinie tych mam, które używały tych krzesełek.

Joanka i Jagoda (4,5 miesiąca)

1 odpowiedzi na pytanie: Krzesełko do karmienia?

kasiaj1 Dodane ponad rok temu,

Re: Krzesełko do karmienia?

Witaj
My mamy omegę bebe confortu. Też miałam taki dylemat :). Poszłam do sklepu i foteliki praktycznie z wyglądu takie same (w internecie omega wydawała mi sięwiększa od prima pappa). Postawiłam krzesełka obok siebie i sprawdzałam kolejne funkcje: do omegi przekonały mnie dwie rzeczy:
1. niższy poziom ustawienia pozycji najniższej krzesełka (pomyslałam, że jak dziecko będzie starsze, to łatwiej będzie mu wejść samemu do takiego krzesełka – ale na razie to tylko teoria, bo Mały ma dopiero ponad 8 miesięcy)
2. w omedze nie ma tego plastikowego zabezpieczenia między nogami. Jest to być może zaleta, dopóki dziecko jest małe (dodatkowe zabezpieczenie), ale jak podrośnie, to jak ma sobie sam usiąść skoro między nogami jest to plastikowe zabezpieczenie?). Można je co prawda odkręcić (info od pani ze sklepu), ale zostaje dziura.
Więcej różnic nie zauważyłam :).
Ceny były porównywalne (różniły się tak naprawdę czasem sprowadzenia do sklepu – różnice w kursach EUR).
Pozdrawiam i podsumowując mogę stwierdzić, że obydwa krzesełka są na tyle do siebie podobne, że każdy wybór będzie dobry :).

Znasz odpowiedź na pytanie: Krzesełko do karmienia??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
takie sobie wrażenia.... z pracy
Witam dziewczynki! Wróciłam do pracy po 2 miesięcznym zwolnieniu i czuję się jakoś dziwnie. Ogólnie jest fajnie i wesoło, tylko... no właśnie..... 1) Moja praca nie jest (jak na razie przynajmniej) zbyt
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
NIGDY nie chciałam karmić piersią!
No wŁasnie! Kochane dziewczyny piszę, bo ostatnio czuje się zewsząd atakowana i wkurza mnie to. Wszędzie, dosłownie wszędzie gdzie nie spojrzę i nie przeczytam - mnóstwo o tym, jak to karmienie piersią
Czytaj dalej