które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #39922

  wawa

  Dziewczyny,

  mam do Was małe pytanko – Które gazetki dla rodziców najchętniej czytacie i dlaczego? Czy macie swoich faworytów????????
  Ciekawa jestem Waszych odpowiedzi.

  Nieukrywam, że te informacje są dla mnie bardzo cenne gdyż piszę pracę magisterską na temat tego segmetu prasy.

  Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź, każda infromacja będzie dla mnie bardzo cenna.

  Wiadomość tę zamieszę także w innych wątkach żeby mieć szerszy obraz.

  pozdrawiam

  Magda z Majunią (15miesięcy)

  #522456

  Anonim

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  Kiedyś kupowałam kilka różnych gazet. Ale po jakims czasie zraziłam się do kilku z nich. Teraz kupuję „Mam dziecko” i jestem b. zadowolona. Dużo grubsza gazetka, ciekaweartykuły, porady, nagrody, zawsze dołączony jakiś mały gadżecik no i chyba najważniejsze- cena dużo niższa od pozostałych, konkurencyjnych :-)))) Polecam.

  Justyna i 8,5 mies. Martynka  #522457

  nena75

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  Ja nie mam jakiejś jednej ulubionej…z reguły najpierw czytam tytuły artykułów na okładce albo szybko zajrzę w spis treści i jeśli coś mnie zainteresuje to kupuję. Nie czytam tych gazetek regularnie.

  Wioletta i Tomaszek (24.11.2003)

  #522458

  wasia

  Zawsze \”Twoje Dziecko\” !

  Od kilku lat namiętnie kupuję „Twoje dziecko”, sięgałam też po inne pisemka ale jakoś nie znalazłam w nich takiego klimatu jak w TD. Polecam – mądre artykuły i świetne wspieranie matek w codziennych trudach.

  Aga i Ania 10,5 miesiąca

  #522459

  kokunia

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  Ja czytam Rodzice i Mam dziecko i to chyba z przyzwyczajenia, bo to były pierwsze gazetki, które czytałam będąc jeszcze w ciąży.

  Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)

  #522460

  Anonim

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  „Mam dziecko” i „Mamo to ja ” to według mnie najciekawsze gazety. W pierwszym można znależć dużo historii i porad mam z życia wziętych , które bardzo mnie interesują.

  Dorota i Martusia 7.07.2003  #522461

  joanka5

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  Mam dla Ciebie złą wiadomość: w zeszłym roku gazeta Mam Dziecko (wtedy tytuł brzmiał Mama i Dziecko) kosztowała ponad 5 zł. Wraz ze zmianą tytułu postanowiono obniżyć cenę na 2,90 i nie dodawać tzw „prezentów”. Ta deklaracja trwała tylko 3 miesiące, i wraz ze wzrostem ceny na 3,50 postanowiono uszczęśliwiać czytelniczki dodatkami w postaci różnych gadżetów, które zostały im ze zwrotów innych tytułów (kosmetyczki i torby z Twojego Stylu, apaszki, biżuteria chyba z Tiny). Nie wiem czy zauważyłaś, że cena najnowszego wydania Mam Dziecko została podniesiona do 3,90 i okraszona płytką Lady Pank (co to ma wspólnego z gazetą o dzieciach???). Na marginesie – na okładce najnowszego LOOKa jest reklama aktualnego wydania Mam Dziecko z ceną 3,50 i CD z przepisami kulinarnymi. Nie łudzę się, że cena 3,90 zostanie na długo, a chwilowe jej obniżenie ma na celu taktykę: złapać klienta na niską cenę i poczekać, aż się przyzwyczai i wtedy znowu podnieść cenę. Ponieważ kupuję również inne tego typu gazety, to różnica w poziomie artykułów jest bardzo duża na niekorzyść MDz. Dlatego też z czystym sumieniem od następnego miesiąca przestaję kupować MDz.
  Ze swojej strony bardzo polecam lekturę: Dziecka, Twojego Dziecka i Mamo to ja. Tam przynajmniej artykuły są na wyższym poziomie, lepiej opracowane, a i przymusowe dodatki (choć przeważnie kiepskiej jakości) są dostosowane do charakteru tych wydawnictw (zabawki, myjki, ubranka, kasety i CD z bajkami).

  Joanka i Jagoda 04.09.2003

  #522462

  daga25

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  To tak samo jak ja Czasem też kupię np. Dziecko, czy Mamo to ja, jak zaintresuje mnie któryś z artykułów lub, nie ukrywam, jakiś dodatek (tylko dla Zuzy – nie kręcą mnie gazetowe kosmetyczki, czy łańcuszki).

  Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003

  #522463

  lwica

  Re: które gazety dla rodziców najchętniej czytacie????

  Kupuję „Dziecko”, wybrałam jeden tytuł bowiem odnosze wrażenie, że we wszystkich gazetach jest prawie to samo tylko trochę inaczej napisane i np. w innym miesiącu.
  A „Dziecko” dlatego, ze na stronie internetowej tej gazety jest ciekawe opracowanie dot. najczęstszych chorób dziecka.
  Pozdrawiam

  lwica z Natalką 05.11.2003

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close