łóżeczkowe wygibasy

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #50338

  lwica

  Pewnie już ze sto razy o tym było ale nie mam pomysłu jakie hasło wrzucić do wyszukiwarki. Pozycje jakie Natalka przybiera w łóżeczku są komiczne. Teraz zasnęła w poprzek łóżeczka, z tym ,że w jego połowie, a nogi i pupa są na barierce (w pionie) . Weszłam, żeby ją przykryć, no i tak zostawiłam , bo pewnie jakbym ruszyła to by się obudziła.
  Jak sobie radzicie z tymi przedziwnymi pozycjami, no i przykrywaniem. Bo przykrywać się boję,zanim mocno nie zaśnie; zdarzyło się tak,że cała zakopała się pod kołderkę i straszliwie przestraszyła.

  lwica z Natalką 05.11.2003

  #647072

  duska

  Re: łóżeczkowe wygibasy

  Ja nie przykrywam ostatnio wogóle, bo to syzyfowa praca. I tak się zaraz rozkopie, albo zawinie w kocyk i obudzi. Po prostu ubieram cieplej.
  A pozycje …. moja głównie śpi na brzuchu z wypiętą pupą . Ok 2.00-3.00 zaczyna się niemiłosiernie kręcić, obija się o barierki, wplątuje pomiędzy szczebelki … no i się budzi … niestety. Łóżeczko jest za ciasne – i biorę ją do nas do łóżka gdzie śpimy do rana.
  Innych pomysłów nie mam.
  Pozdrawiamy

  Duśka i Emila (09.10.2003)  #647073

  nena75

  Re: łóżeczkowe wygibasy

  Tomek „wędruje” po całym łóżeczku. Wczoraj zasnął w poprzek łóżeczka z nogami pomiędzy szczebelkami. A kiedyś zsunał kołderkę, przeszedł na drugi koniec łóżeczka i zasnął z pupą wypięta do góry na wierzchu kołderki.
  U nas w nocy dochodzi jeszcze szukanie smoczka przez sen…

  Wioletta i Tomaszek 24.11.03

  #647074

  hiacynt

  Re: łóżeczkowe wygibasy

  Nasz Wiktor to tez akrobata.
  Obecnie jest na etapie spania na boku z wygiętą do tyłu główką (szczególnie w gondoli).
  Doszliśmy do wnioski, że jak mu tak wygodnie to nie ma co go ruszać.
  A z przykrywaniem – póki nie zaśnie to jest to syzyfowa praca – co go przykryjemy to za chwilkę nogi już są na wierzchu. Toteż czekamy aż zaśnie i wtedy lekko go przykrywamy, a w nocy ewentualnie poprawiamy przykrycie.
  Pozdrawiam – Hiacynt

  Wiktor ur. 24.02.2004 🙂
  Aniołki:
  [i]Agnieszka 11-12.06.2002
  Aleksandra 11-25.06.2002[/i]

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close