Mleko Nestle

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #27178

  ani-ani

  Jakiś czas temu zczęłam Izie podawać Nestle Junior. Wcześniej teżbyłana mleku tego producenta i bardzo jej to NAN służyło. Po rozpoczęciu podawani nowum Iza dostała biegunkę(wirus), ale po leczeniu tak na prawdęjej nie przeszło. Dalej była marudna a w nocy strasznie się zwijała z bólu (teraz tak myślę bo wcześniej raczej nie podejrzewałam bólu a przeżywanie dnia). Niestety po szczepionce biegunka wróciła i myślalam że to wynik tego właśnie szczepienia. Ale jakośtak z mężem zastanawialiśmy się i postanowiliśmy wrócić do NAN2. I wiecie co… Iza przespała dziś całą noc spokojnie (jeśli nie lliczyćtrzech pobudek na herbatkę, alenie rzucała sięi nie wrzeszczała).

  Nigdy nie podejrzewałambym że dziecko będzie miało takie probvlemy przez mleko (i to tego samego producenta).

  Czy miałyście podobne problemy przy przejściu na starsze mleko???

  Ania i Izunia (co w nocy spać nie daje)

  #360345

  lea

  Re: Mleko Nestle

  tak – tzn. zauwazylam ze zmina mleka na takie samo ale starsze zmienia kupki diametralnie, u nas akurat na lepsze, ale ogólnie wymowa jest ta sama – mleko z tej samej firmy a z innym „numerkiem” wcale dziecku sluzyc nie musi; nawet u nas,a my tylko mlekiem dokarmiamy, wiec pozornei pownno miec mniejszy wpływ…
  (dodam ze u nas bylo to bebiko – następne jest znacznie lepiej przyjmowane przez synka niż początkowe, kupki sie poprawiły)

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #360346

  Anonim

  Re: Mleko Nestle

  nie, u nas nie było takich reakcji

  Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close