MOŻE ???

Właśnie mam @ ale cały cykl w czasie plodnym sie staralismy. Test robiłam jest ujemny ale objawy sa. Mam wstret do chleba ktorego nie jem juz 5 dni piersi bola strasznie a zawsze jak dostalam to i bol ustepowal. A w dodatku od wczoraj z piersi mam wyciek czegoś co przypomina mleko. Wiem jak to jest bo mam 7-letnią corke. Przydalo by sie jej rodzenstwo o ktore coraz glosniej i czesciej sie domaga. A ja wciaz mam nadzieje ze jestem tylko testy sa nie dobre. Co robić? Czy to takie wielkie urojenie czy jednak mozna miec nadzieje jeszcze?

1 odpowiedzi na pytanie: MOŻE ???

mati22006-11-22 16:15:10

Re: MOŻE ???

Witaj 🙂
Faktem jest, że Iistnieje jakiś procent kobiet, które pomimo @ są w ciąży więc jeśli masz wątpliwości zrób test za 2 dni. Jeśli okaże się, że fasolki brak to koniecznie zbadaj sobie prolaktynę (7 dni po owu) bo wyciek z piersi może świadczyć o jej podwyższonym poziomie.

Kornel 2 l

Znasz odpowiedź na pytanie: MOŻE ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Pomocy ulewanie - wymioty?
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała problem z dzieckiem w kwestii ulewania? Mój synek ma aktualnie 7 tygodni. Od czwartego tygodnia potwornie ulewa. Nie jest to typowe ulewanie, gdzie boczkiem
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Kochane - czuję się zaniepokojona....
Czy ktoś w I trymestrze miał okropne częste wymioty? Strasznie się martwie, bo co gorsze, oprócz tego, że mam wymioty to mam także napady bulimii. Czy to szkodliwe dla ciąży??
Czytaj dalej