Neurolog prywatnie w warszawie !!!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #17381

  aniagol

  Poszukuję dobrego neurologa w Warszawie dla mojego Piotrusia. dziś byliśmy u lekarza i dostał skierowanie. Lekarz poradził Instytut Matki i Dziecka alobo szpital w Dzielkanowie Leśnym. Dodzwoniłam sie tylko do Dziekanowa i tam zapisałam się ale termin jest dopiero na 18 lipca, a ja bym chciała wiedzieć coś wcześniej. Powiedzcie gdzie jest dobry neurolog prywaynie i dajcie jakieś namiary, bardzo proszę !!!

  Anna

  #247321

  mira

  Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

  Dr Wądołowska w Centrum Medycznym LIM w Mariocie.  #247322

  sylwia111

  Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

  ja mam mieszane uczucia odnośnie dr Wądołowskiej. Mój Mały jest pogodnym dzieciakiem, do obcych ludzi się śmieje, bez problemu pozwala się badać lekarzom poza dr Wądołowską. Byłam u niej dwa razy i za każdym razem jest taka sama sytuacja. Pani dokotr zadrapuje małego po brzuchu, Antek płacze, ona osobiście nie może go zbadać, więc ja go trzymam na rękach a lekarz mowi mi co mam zrobic z małym, aby mogła go zbadać. Tak sobie myślę czy ona specjalnie go zadrapuje, czy ma nie odpowiednią biżuterię lub paznokcie?

  Sylwia mama Antosia (9.9.2002)

  #247323

  szaszka

  Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

  Dzisiaj byłam u REWELACYJNEJ neurolożki z ogromnym doświadczeniem – żony naszego negocjatora w sprawie wejścia Polski do Unii .
  Ta Pani jest na bieżąco – szkoli się za granicą – bierze udział w konferencjach na całym świecie. Poleciła mi ją koleżanka – mama wcześniaka – która twierdzi, że to NAJLEPSZY warszawski neurolog.

  Pani nazywa się Kułakowska i przyjmuje w fundacji na ul.Pogonowskiego 22 na Żoliborzu, tel.839 39 57, koszt wizyty to 60zł. (dawniej były to wolne datki, ale ja się spytałam i tyle kazano mi zapłacić). Dzwoniłam w poniedziałek, a wizyta była już we środę – NAPRAWDĘ POLECAM.

  Drugi świetny neurolg – to autorka kśiążki o metodzie rehabilitacji Vojta – dr.Grażyna Banaszek – ul.Gardenii 8 (Anin) ELIPS – tel.815 27 82, koszt wizyty – 90zł.

  Polecam jednak te pierwszą podobno lepsza – nie przywiązana tylko do jednej metody rehabilitacji, a poza tym u niej byłam i sprawdziłam, a u tej drugiej nie.

  szaszka i Julcia z czarną czuprynką,
  która przyszła na świat 02.03.03

  #247324

  mira

  Re: Neurolog prywatnie w warszawie !!!

  Ja też byłam u niej dwa razy i nic takiego się nie zdarzyło, a moja mała zachowywała się spokojnie. Ale różnie bywa, dzieciaki też zapewne wyczuwają jakąś chemię.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close