niania w W-wie

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #67416

  tchorzofretka

  Dziewczyny, zbieram sie do poszukiwania opiekunki do Julki. Poradzcie prosze jak szukac, moze macie kogos do polecenia w W-wie. Boje sie wziac kogos z agencji. O co pytac ? Ile placicie za godzine? Na co zwracac uwage? Wiem, ze taki wybor to indywidualna sprawa, ale moze macie juz wieksze doswiadczenie w kwestii poszukiwan niani.
  Dziekuje i pozdrawiam

  Edyta i

  Juleczka 12-03-2005

  #860772

  tao

  Re: niania w W-wie

  Kiedyś niejaka ankalenka przedstawiła długą listę pytań, jaką należy zadać podczas rozmowy. (pewnie można ją znaleźć w archiwum) Ja nie jestem taka asertywna i chociaż lista była bardzo profesjonalna, nie miałam odwagi tak wypytywać.
  Moja niania to młoda dziewczyna (taką chciałam) i znalazłam ją przez to forum. GOHA wybrała inną, ale tę też polecała. Dzięki temu się nie bałam, bo uwierzyłam, że skoro inna mama ma dobre zdanie po rozmowie wstępnej, to jest to dobry znak.
  Tak naprawdę pogadałam z nią o pieniądzach, czasie pracy i umówiłam się na spotkanie. Pokazałam, co i jak robię z moim dzieckiem i po prostu zostawiłam ich samych.
  Zaryzykowałam, bo nie siedziałam z nimi przez tydzień, ale wszystko jest O.K.
  Przekonało mnie to, że ona już wcześniej zajmowała się innym dzieckiem. I wyczucie po prostu.
  moim zdaniem najlepsza jest osoba z polecenia, którą ktoś zna i sprawdził.

  Tao i Igor (17.12.2002)  #860773

  zabka

  Re: niania w W-wie

  Ja mam panią z polecenia. Wydaje mi się że taką zupełnie obcą osobę bałabym się zostawić w domu z dzieckiem. Początkowo przychodziła do nas raz, dwa razy w tygodniu, aby Miki ją poznawał małymi kroczkami (płaciłam wtedy 7,- za godzinę). Po jakimś czasie wróciłam do pracy i teraz płacę tej Pani 1000,-, przychodzi do nas o 8.20 i pozostaje do 16.00.
  A i jak Miki śpi to prasuje, a to dla mnie duża wygoda.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close