Nie czuję radości Świąt

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #77357

  jutajazz

  Wszystko mnie przytłacza, czuję tylko smutek, przeczytałam post o dziecku, które zadusiło się piłką kauczukową, oglądam Pasję i płakać mi się chce.
  Ogólnie ostatnio nie dostaję pomyślnych wiadomości, wszędzie dostrzegam szarość.
  Pozdrawiam – ula

  #1033531

  natinka

  Re: Nie czuję radości Świąt

  🙁

  Nati i Kamilka 05.04.04 oraz Maleństwo  #1033532

  Anonim

  Re: Nie czuję radości Świąt

  Bardzo mi przykro z tego powodu, ale czy nie masz nikogo kto by Ci dzień rozświetlił. Ja także mam ostatnio smutne myśli, ponieważ dookoła mnie ciągle ktoś umiera, nikt z rodziny, ale u znajomych bliższych i tych dalszych. Więc także ciągle smutne wiadomości, jednak mąż pomaga mi na chwilę zapominać o tym. Ciesz się tym co masz ( zdrowiem, rodziną, tym, że codziennie wstajesz o własnych siłach i nie nawiedził nas żaden kataklizm, itp. itd.).
  Pozdrawiam i życzę uśmiechu i pogody ducha.
  ines

  P.S. A jeżeli chodzi o ” Pasję” to czuj w związku z tym ogromną wdzięczność za JEGO poświęcenie.

  14 cykl starań kończy.

  #1033533

  Anonim

  Re: Nie czuję radości Świąt

  ja podobnie się czuję jesli chodzi o atmosferę swiateczną… po powrocie ze szpitala wciąż mam przed oczami ludzkie tragedie jakie tam sie rozgrywały…. ale…. wyglądam przez okno i staram sie dostzec słonko za chmurami..patrzę na moje dzieci i wiem, że one są dla mnie światłem w szare dni… dziś pierwszy raz od dłuższego czasu przyśniła mi się moja mama …tak zwyczajnie…wszystko bylo jak dawniej… 🙂 czasami trzeba samemu sięgnąć po uśmiech i znaleźć coś co sprawi, że poczujesz się lepiej… trzymam kciuki, żeby złe nastroje szybko odeszły w dal… powodzenia!

  Weronka, Krzyś i Milenka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close