Niedochodzace przesylki-informacja!!!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #113700

  medeja

  Informacyjnie chcialabym sie podzielic ostatnimi tj. z kwietnia obserwacjami w kwestii przesyłek.
  Chyba jest jakaś akcja listonoszy, ze nie wrzucają awizo. Przesylki leża po kilka dni -do tygodnia na poczcie, a adresaci na nie czekają i sie denerwują.
  W ciągu dwóch ostatnich tygodni mialam 2 takie sytuacje z wysłanymi przesylkami i jedna z moja przesyłka (na PP w dn. 26.04. dowiedziałam się , że 19.04. niby dostalam awizo-tylko, że paczka lezala , a ja na prożno czekałam, nie mając informacji o tym fakcie).

  Najlepiej prosić nadawce o nr nadania i po 2-4 dniach samemu iść na pocztę.
  POWODZENIA

  #5164034

  klucha

  mialam kiexys podobna sytuacje okazalo sie ze listonosz na zastepstwie nie przykladal sie do swojej pracy po moim telefonie na poczte glowna sprawa sie wyjasnila.  #5164035

  zuzel

  Zamieszczone przez Klucha
  mialam kiexys podobna sytuacje okazalo sie ze listonosz na zastepstwie nie przykladal sie do swojej pracy po moim telefonie na poczte glowna sprawa sie wyjasnila.

  U mnie jest to samo.
  Jak listonosz był chory, to przez tydzień żadna moja korespondencja do mnie nie doszła, za to miałam w skrzynce sporo listów do innych ludzi. Widziałam panów, którzy byli na zastępstwie i miotali się między blokami nie wiedząc który jest który :Boje się: (oczywiście numery do bloków są przyklejone)
  Na szczęście mój listonosz po chorobie przejrzał zawartość skrzynek i poroznosił przesyłki prawidłowo i udało mi się moją korespondencję dostać.

  Teraz jest to samo.
  Czekam na ważny list, a mój listonosz jest na majówce. Wierzę, że jak poprzednio po powrocie wszystko uporządkuje.

  #5164036

  medeja

  Wyglada na to, ze juz poczta pokonala ten kryzys.

  Sytuacja nie do konca byla podobna, poniewaz z 3 sytuacji tego rodzaju w ciagu niecalych 2 tygodni jedna dotyczyla mnie, a dwie pozostale wyslanych przeze mnie przesylek (kazda w inne miejsce kraju). No chyba, ze 3 listonoszy w roznych miastach nagle bylo chorych i mialo leniwych zastepcow. bardzo duzy zbieg okolicznosciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close