nienarodzone dziecko problemz oddawaniem moczu pro

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #43998

  anet3

  Jestem w 37 tg.ciąży lekarz po dwóch ostatnich usg stwierdził że dzidziuś sie nie do konca wysikuje coś ma z nerką bardzo się martwię i boję co mam myślec o tym pomóżcie czy któraś z was miała taki problem ze swoim malenstwem
  anet3 i majowy synek

  #573473

  sylwia123

  Re: nienarodzone dziecko problemz oddawaniem moczu pro

  U mnie też na USG wyszło, że mój synek ma coś nie tak z prawą nerką (powiększona miedniczka nerkowa + jakieś zastoje). Mój lekarz powiedział mi, abym się tym nie martwiła i że nerka będzie do kontroli po urodzeniu. Michaś ma teraz 2 i pół piesiąca i pod koniec kwietnia idziemy do szpitala na cystografię i będziemy sprawdzać co jest z nią nie tak i jak ją wyleczyć. Wydaje mi się jednak, że na ogół badania nerki jeśli jest z nią coś nie tak przeprowadza się wcześniej, ale my mieliśmy do tej pory poważniejszy problem (ropne zapalenie opon mózgowych) i lekarze się wcześniej tym nie zajmowali. Dopiero teraz.
  A mój ginekolog powiedział mi też, że czasami samo to dochodzi do normy, jeszcze w brzuszku. Więc może Wam to się uda.  #573474

  anet3

  Re: nienarodzone dziecko problemz oddawaniem moczu pro

  Cześć,
  Przepraszam że tak późno, jestem Ci bardzo wdzięczna za szybką reakcję. Bardzo uspokoiłaś mnie swoją wypowiedzią, denerwowałam się przez święta, ale Twój post mnie uspokoił i miałam w miarę spokojne święta.
  Byłam dzisiaj na USG i lekarz stwierdził że z nereczkami malucha jest wszystko w porządku, czyli wielkość jest w normie. Jeszcze raz idę na badanie w czwartek ale mam nadzieję że i w tedy też będzie wszystko OK.
  Jeszcze raz dziękuje i mam nadzieję że do rozwiązania sprawy potoczą się pozytywnie.

  Bardzo dziękuje i pozdrawiam Aneta.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close