niepewność

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #29453

  nika28

  Miałam zapalenie pęcherza, ale z uwagi na moją ewentualną ciążę – nie brałam furaginu, który zawsze w takich przypadkach był niezawodny. Dzisiaj przyszła @. Ponieważ nie do końca wyleczyłam się z dolegliwości postanowiłam zacząć od dzisiaj wesprzeć się furaginem. Jednak od 3dc mam brać clo (to miał być mój pierwszy stymulowany cykl). Nie wiem co mam robić. Czy powinnam odpuścić sobie w tym miesiącu clo i zacząć starania w listopadzie? Poza tym nie robiłam dotąd żadnych standardowych badań typu: przeciwciała na różyczkę, toksoplazmoza. Czy Wy poddałyście się tym badaniom przed planowaniem ciąży? Szkoda mi przegapić kolejny cykl, ale nie wiem czy tak nie byłoby lepiej…
  Poradźcie mi dziewczyny, proszę.
  Pozdrawiam – Aga

  #388767

  olivka76

  Re: niepewność

  Jeżeli chodzi o furagin i clo to niestety Ci nie pomogę, natomiast ja robilam wszystkie możliwe badania, które „powinno się” robić planując dzidzię. Tyle,że jeśli chodzi o różyczkę to jeśli nie stwierdzono by przeciwcial i chcialabyś się zaszcepić to musiałabyś odczekać conajmniej 3 msce, a toxo- jeśli wykryją,że jesteś teraz zarażona to musiałabyś brać leki, a jeśli nie to i tak nic nie zrobisz, bo nie ma zabezpieczenia przed tym cholerstwem.
  Pozdrawiam :).

  Olivka.  #388768

  Anonim

  Re: niepewność

  Witaj Aga!
  Własciwie to mam podobny problem- chodzi o badania, i dylemat. Niedawno odstawiłam pigułki, bo pojawiły się bardzo nieprzyjemne dzialania uboczne (miałam zrobić to za kilka miesięcy, że tak powiem świadomie;-)). Z moim „już za miesiąc mężem” zdecydowaliśmy, że jeśli pojawi się maleństwo bedzie OK, jeśli nie od razu-też dobrze. Ponieważ fasolka może sie pojawić zastanawiam się nad zrobieniem badań już teraz- tych bardziej specjalistycznych, o ktorych piszesz, bo resztę miałam kilka miesięcy temu i jest wszystko w porządku. Musze dodac, że nigdy nie miałam żadnej choroby zakaźnej (różyczka, ospa). Czy ta okropna tokspolazmoza jest często spotykana? Nie ukrywam, że tego boję się najbardziej.
  pozdrawiam
  Agata 🙂

  #388769

  riiba

  Re: niepewność

  ja właśnie borykam się z kłopotami z pęcherzem, radzę Ci, nie zaniedbój tego. Dziś na kontroli lekarka kazała mi jeszcze dalej brać antybiotyk, moim zdaniem lepiej to wykończyć, idź do lekarza. To oczywiście tylko moje zdanie.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

  riiba
  http://circles2.fertilityfriend.com/home/300cb

  #388770

  marti1

  Re: niepewność

  nika28,

  Ja radziłabym Ci wyleczyć pęcherz..zrób badanie moczu… jeżeli nie masz białka w moczu to możesz brać urosept, który jest ziołowy i wtedy nie musisz zawieszać starania o dzidzię. Ale o tym powinien zadecydować lekarz,

  Jeżeli chodzi o toxo, cytomegalię i różyczkę to przebadaj się. Wyniki masz po 2 dniach! Jestem po poronieniu i każdemu zalecam jakiekolwiek badania…u mnie na pierwszej wizycie po poronieniu lekarz od razu kazał zrobić jeszcze raz badania na odzwierzęce choroby..więc to musi mieć znaczenie a jak się już świadomie planuje to lepiej się przebadać.

  Proponuję też na noc łykać jedną tabletkę foliku….lekarze zalecają brać już na 3 miesiące przez rozpoczęciem starań.

  Powodzenia życzę,

  Marti1

  #388771

  anwa30

  Re: niepewność

  cześć zgadzam sie z Marti, zrób przede wszystkim badania a później zacznij starania.
  powodzenia.


  ania z agulką 04.03.03.  #388772

  marti1

  Re: niepewność

  Ania,

  Masz boską córeczkę :-))

  Marti1

  #388773

  anwa30

  Re: niepewność

  dziekujemy 🙂


  ania z agulką 04.03.03.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close