Nowoczesna świetlica dla dzieci.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #119558

  thompson11

  Szanowni Państwo!
  Zajmuję się projektem, którego celem jest zbadanie celowości otworzenia świetlicy nowoczesnego typu (wyposażonej w gry i zabawy edukacyjne, konsole, na których dzieci pod opieką animatorów mogłyby rozwijać się psychofizycznie, urządzenia ułatwiające edukację muzyczną, itp.). W związku z tym, chciałbym zadać Państwu kilka pytań. Mianowicie:
  1. Czy mają Państwo problem z zajęciem się dzieckiem po jego zajęciach (ewentualnie, gdy chodzi do szkoły na popołudnie – rano)?
  2. Czy zatrudniają państwo osobę do opieki nad dzieckiem?
  3. Czy dziecko uczęszcza na zajęcia dodatkowe (sportowe, językowe) – jeśli to możliwe, chciałbym zapytać o cenę takich zajęć.
  4. Czy uważa Pan/i, że szkoła zapewnia dobrą opiekę, która pomaga w rozwoju dziecka, po jego zajęciach?

  Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na wyżej wymienione pytania. Jeśli nie na wszystkie, to proszę choć o ogólne odniesienie się do tematu, bardzo mi na tym zależy.
  Pozostaję otwarty na wszelkie Państwa sugestie.
  Pozdrawiam.

  #5659046

  medeja

  ad.1.Chyba kazdy rodzic, ktory pracuje standardowo tj. 8 godzin od godz.8 lub 9 ma problem. Zwlaszcza na poczatku edukacji, kiedy lekcje koncza sie o 11.00 lub 12.00. Bo jak tu sie zajac dzieckiem w pracy??? Chyba, ze ktos pracuje noca lub nie pracuje.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close