Nutramigen

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #62393

  martencja

  Drogie moje mam pytanko. Czy na bazie nutramigenu mozna robić jaieś kaszki, kleiki??? Moj mały( skończył 5 m-cy) uwiwelbia ten preparat chociaż „capi” jak nie wiem co. Chciałabym mu troche urozmaicić asortyment zywienia. Poradźcie cos.

  #793260

  mloda

  Re: Nutramigen

  Pewnie że możesz, ja od poczatku robię kaszki na Nutramigenie, bo mój synek jest antysmoczkowy i muszę ;podawać mu wszystko łyżeczką. Mój synek zazwyczaj dostaje na 170 ml mleka wsypuje 3.5 płaskie łyżki kaszki Bobovity-podawane lyżeczką. Musisz wypróbować, czy chcesz rzadsze przez butelkę, czy gęste łyżeczką.
  pozdrawiamy

  Młoda i Mateuszek  #793261

  martencja

  Re: Nutramigen

  dzięki , a nie orientujesz sie czy moge powawać jakies inne mleko , czy do końca tylko Nutramigen ( Jas jest chyba alergikiem ). Jest jakis limit czasowy?

  #793262

  mloda

  Re: Nutramigen

  Wiesz co, mojemu synkowi od czasu do czasu jeszcze coś na skórze wyskakuje, byłam tydziueń temu u lekarza i pytałam się ile jeszcze będzioemy na Nutramigenie i powiedziała że jeszcze troche, nie powiedziała ile konkretnie, ale pewnie minimum do roku, zobaczymy później, zależy wszystko od jego skóry. Lepejj nie podawaj innego mleka, jezeli ma tendencję do alergii. Lepiej nie kombinować, bo później będziesz zwalczać jakies zmiany skórne.
  pozdarwiamy

  Młoda i Mateuszek

  #793263

  martencja

  Re: Nutramigen

  Mam pytanie , czy oprócz Nutramigenu karmisz jeszcze piersią? Czy pamiętasz co dawałas swojemy synkowi do jedzenia w 6 m-cu życia

  #793264

  mloda

  Re: Nutramigen

  Tak, cały czas karmie piersia, tzn, miedzy posiłkami troche i w nocy pare razy.
  Karmiłam tak jak teraz karmie, czyli, rano kaszka, ok 13 zupka, ok 16 deserek-jabłuszka, o 19-20 kaszka, miedzy posiłkami troche herbatki i cyc.
  Jedyna róznica ze teraz zupki i deser,ki robie sama, moim zdaniem samemu robione sa smaczniejsze no i tansze.
  a ha i wczesniej mi mniej jadł.
  pozdrawiamy

  Młoda i Mateuszek  #793265

  kokunia

  Re: Nutramigen

  Oczywiście, że można. Mój Wiktor już od dawna porzucił picie mleka z butelki na rzecz kaszek. Ja kupuję kaszki Bobovity -zarówno te ryżowe jak i pszenne i rozrabiam Nutramigenem.

  Agata i Wiktorek (13.04.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close