Opadający brzuszek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #34279

  sylwia123

  Kiedy opada brzuszek? Mój obniżył się już w niedzielę a do porodu mam jeszcze 7 tygodni. Czy to znaczy, że mój Maluszek już pcha się na świat? Jak to jest naprawdę?

  Sylwia i Maluszek (23.01.2004)

  #449370

  pam-24

  Re: Opadający brzuszek

  a ja jestem 4 dni po terminie i mnie sie brzuch nie opuszcza, ponoc jak duża dzidzia to nie zawsze sie opuszcza

  Pam & Karolcia
  spóźnia sie ….!! (7-12-03)
  3800gr, i ponoć długa……  #449371

  Anonim

  Re: Opadający brzuszek

  oj z tym opadajacym brzuszskiem to jest bardzo roznie. Ja mialam termin na 6 czerwca a brzuszek opadl mi na swieta Wielkanocne czyli w drugiej polowie kwietnia. Urodzilam 9 czerwca. Tak wiec dlugo pochodzilam sobie z opadnietym brzuszkiem. Na wszelki wypadek badz ostrozniejsza przy wysilkach fizycznych ..mozesz tez powoli przygotowac torbe – ale to wszystko tylko na wszelki wypadek..bedziesz spokojniejsza wiedzac ze juz wszystko masz przygotowane….

  jestem ciekawa co powiedziala Twoja gin na ten „niski brzuszek”…a jak szyjka macicy…jesli ona jest ok to jeszcze poczekacie na pierwsze chwile z malenstwem

  Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

  #449372

  magda20

  Re: Opadający brzuszek

  Mi opadl jakies 2 tygodnie temu a termin mam na 31 grudnia. Po badaniu lekarz powiedzial ze ze 2 tygodnie ponosze jeszcze napewno acz kolwiek nie wykluczone ze moge i przenosic termin.
  Wyczytalam kiedys ze na opadniecie brzuszka nie ma reguly i potrafi tak jak Tobie opasc nawet kilka tygodni przed porodem.
  Pozdrawiam
  Magda i syncio

  Magda

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close