Opadający brzuszek

Kiedy opada brzuszek? Mój obniżył się już w niedzielę a do porodu mam jeszcze 7 tygodni. Czy to znaczy, że mój Maluszek już pcha się na świat? Jak to jest naprawdę?

Sylwia i Maluszek (23.01.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: Opadający brzuszek

pam-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Opadający brzuszek

a ja jestem 4 dni po terminie i mnie sie brzuch nie opuszcza, ponoc jak duża dzidzia to nie zawsze sie opuszcza

Pam & Karolcia
spóźnia sie ….!! (7-12-03)
3800gr, i ponoć długa……

Dodane ponad rok temu,

Re: Opadający brzuszek

oj z tym opadajacym brzuszskiem to jest bardzo roznie. Ja mialam termin na 6 czerwca a brzuszek opadl mi na swieta Wielkanocne czyli w drugiej polowie kwietnia. Urodzilam 9 czerwca. Tak wiec dlugo pochodzilam sobie z opadnietym brzuszkiem. Na wszelki wypadek badz ostrozniejsza przy wysilkach fizycznych ..mozesz tez powoli przygotowac torbe – ale to wszystko tylko na wszelki wypadek..bedziesz spokojniejsza wiedzac ze juz wszystko masz przygotowane….

jestem ciekawa co powiedziala Twoja gin na ten “niski brzuszek”…a jak szyjka macicy…jesli ona jest ok to jeszcze poczekacie na pierwsze chwile z malenstwem

Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

magda20 Dodane ponad rok temu,

Re: Opadający brzuszek

Mi opadl jakies 2 tygodnie temu a termin mam na 31 grudnia. Po badaniu lekarz powiedzial ze ze 2 tygodnie ponosze jeszcze napewno acz kolwiek nie wykluczone ze moge i przenosic termin.
Wyczytalam kiedys ze na opadniecie brzuszka nie ma reguly i potrafi tak jak Tobie opasc nawet kilka tygodni przed porodem.
Pozdrawiam
Magda i syncio

Magda

Znasz odpowiedź na pytanie: Opadający brzuszek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
CZY TO MOŻLIWE-ZĄBKI POD KONIEC TRZECIEGO MIESIĄCA
Czy to możliwe , że Niunia pod koniec trzeciego miesiąca ząbkuje? Cały czas się ślini , pociera rączką dziąsła, płacze, nie może zasnąć. Jak zaśnie po kąpieli to śpi tylko
Czytaj dalej