Forum: Polecam

Podkłady Fixies

Czytałam na forum o jednorazowych podkładach Fixies. Powiedzcie mi jak się one sprawują w codziennym użytkowaniu i gdzie można je kupić: w aptekach czy w sklepach z dziecięcą odzieżą. Dzięki za informacje. Pozdrawiam.
Misio

5 odpowiedzi na pytanie: Podkłady Fixies

agas Dodane ponad rok temu,

Re: Podkłady Fixies

Można je kupić na pewno w Smyku i w marketach też widziałam (ale nie pamiętam dokładnie gdzie). Nie używam ich na codzień ale na różnego rodzaju wyjściach spisują się bardzo dobrze. Mogę przewijać Małą gdzie popadnie i nie boję się, że coś zasika 😉
Te podkłady wyglądają tak, że od spodu jest folia a na wierzchu chłonna warstwa – milutka w dotyku i na nią kładziemy bobasa.
Najbardziej doceniałam podkłady kiedy musiałam przewijać Paulinkę z kupy giganta (no taka po pachy) w samochodzie na siedzeniu. ;-))

Aga i Paulinka (02.07.2003)

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Podkłady Fixies

ja też je mam i też je chwalę. Niestety nie wiem, gdzie można je kupić, bo ja kupuję w Czechach.

Beata z Małgosią 04.05.2003

emalka Dodane ponad rok temu,

Re: Podkłady Fixies

kupilam w smyku, sa tez w tesco – dla mnie idealna sprawa, sprawdzaja sie swietnie
pozdrawiamy
emalka i Zuzka, ur.21.04.03

planetka Dodane ponad rok temu,

Podkłady Eco

Takie same podkłady, tylko dużo tańsze, można kupić w Auchan. Nazywa się to prześcieradła jednorazowe i jest sprzedawane pod marką Eco. 5 sztuk kosztuje niecałe 7 PLN. Podkłady Fixies widziałam w Smyku po 13 PLN (10 sztuk). Zawsze też można kupić w aptece zwykłe podkłady higieniczne – cena ok. 1,50 za sztukę. Różnią się tylko tym, że nie mają “dzieciowych” wzorków.

Pozdrawiamy,
Planetka i Oleńka (05.10.2003)

akia-k Dodane ponad rok temu,

Re: Podkłady Fixies

Też używamy i bardzo je sobie chwalimy. Oprócz sytuacji wyjściowych używamy je także w domu na przewijaku, żeby mały nie leżał bezpośrednio na ceracie. Poza tym można podłożyć w wózku, żeby maluszek go nie zasikał a nawet do łóżeczka pod prześcieradło.
My kupujemy w Tesco lub Rossmannie za ok. 12 zł 10 sztuk

Akia, Konrad (17.05.1994) i Oskar (03.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Podkłady Fixies?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
O płodności po porodzie
Dzieki jednej z forumowych kolezanek (pozdrawiam :-))))) znalazłam ciekawe informacje, jakich od dawna szukałam pisze, bo niejedna z Was - szczególnie mam tuz po porodzie oraz karmiących - też się nad
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jest tak ciężko,,,,,,
Jak ciężko być świeżo upieczoną mamą nigdy nie zdawałam sobie z tego sprawy.Laura kolkuje nie daje spokoju w dzien o przespanej nocy też możemy zapomnieć. Mieszkanie wygląda tak
Czytaj dalej