Polecane Szkoły Rodzenia w Trójmieście

Czy możecie mi polecić jakieś odbierane przez Was jako godne polecenia szkoły rodzenia na terenie Trójmiasta? Uznałam, że powoli trzeba zacząć interesować się zapisami do szkoły rodzenia a wiadomo, że przy najlepszych szkołach sporo wcześniej się zapisać bo chętnych tam najwięcej a miejsc mało. W kilku zdaniach co w tych szkołach Wam się podobało, zachęcało.Czy zajęcia np są prowadzone także w niedziele.

6 odpowiedzi na pytanie: Polecane Szkoły Rodzenia w Trójmieście

betrisa Dodane ponad rok temu,

nie wiem czy najlepsza ale ja byłam zadowolona ze szkoły na klinicznej

kasiutek Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Kasiejka:Czy możecie mi polecić jakieś odbierane przez Was jako godne polecenia szkoły rodzenia na terenie Trójmiasta? Uznałam, że powoli trzeba zacząć interesować się zapisami do szkoły rodzenia a wiadomo, że przy najlepszych szkołach sporo wcześniej się zapisać bo chętnych tam najwięcej a miejsc mało. W kilku zdaniach co w tych szkołach Wam się podobało, zachęcało.Czy zajęcia np są prowadzone także w niedziele.

My wybralismy szkole Bobas w Gdyni Chylonii. Zajecia prowadzi bardzo doswiadczona polozna, doradca laktacyjny, p.Basia. BArdzo dobrze zna sie tez na alergiach pokarmowych, jest konkretna i rowniez po porodzie mozna sie radzic u niej co i jak. I sa niedzielne zajecia, my wlasnie takie wybralismy. Mysle, ze warto, bo wiele cennych rzeczy sie dowiedzielismy.
Pozdrowienia

Dodane ponad rok temu,

a czy któraś z was wie ile kosztuje szkoła rodzenia w wejherowie(przy szpitalna?)??

kasiejka Dodane ponad rok temu,

Potwierdzam uczestnicząc już w szkole rodzenia Bobas w Gdyni Cisowej- rewelacja, świetnie!

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Kasiejka:Potwierdzam uczestnicząc już w szkole rodzenia Bobas w Gdyni Cisowej- rewelacja, świetnie!

ja tez chodziłam do tej szkoły bobas 8 lat temu ale nei za taką cene jak teraz w te jchwili koszt to 400zł wtedy 150 więc wielka róznica-i ponawiam pytanie ilo kosztuje szkoła rodzenia w wejherowie(przyszpitalna)

mova-n Dodane ponad rok temu,

Chodziłam do szkoły rodzenia w Gdańsku na ul. Wałowej. Szkoła bezpłatna, super położna. Zajęcia w godzinach wieczornych. Jest teoria, praktyka oraz ćwiczenia. A do tego każde zajęcia kończyły się prezentami: butelki, smoczki, kosmetyki, prasa o dzieciach, kupony zniżkowe na pampersy. Osobiście byłam bardzo zadowolona tak więc polecam

Znasz odpowiedź na pytanie: Polecane Szkoły Rodzenia w Trójmieście?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Polecane Szkoły Rodzenia w Trójmieście
Czy możecie mi polecić jakieś odbierane przez Was jako godne polecenia szkoły rodzenia na terenie Trójmiasta? Uznałam, że powoli trzeba zacząć interesować się zapisami do szkoły rodzenia a wiadomo,
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Zelixa
Czy któraś z Was stosowała ten lek? Ja dzisiaj zażyłam pierwsza tabletkę. Jak na razie brak skutków ubocznych. Mam nadzieję że uda mi się schudnąć... a chciałabym przynajmniej 10 kg.
Czytaj dalej