pomocy bo zasypiam

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #46894

  rudzia

  Dziewczyny, moża któraś z was miała problem podobny do mojego i wpadła na jakiś pomysł?
  Mój synek zachowuje się jakby miał wmontowany zegar. Od przeszło trzech miesięcy budzi się regularnie o 4,45. Można wg niego nastawiać zegarek. Próbowałam już różnych metod. Nic nie skutkuje. Niekiedy udaje mi się go spacyfikować jeszcze na godzinkę snu ale niestety bardzo żadko. Jest codziennie gotowy do zabawy o tej godzinie. Czy jest jakaś możliwoś prestawienia tego zegarka na późniejszą godzinę?????

  Rudzia i Hektorek (13.10.03)

  #607205

  karolka

  Re: pomocy bo zasypiam

  A o której kładziesz go spać? Może spróbuj później?

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #607206

  rudzia

  Re: pomocy bo zasypiam

  To tez juz przetrenowalam. Nie wyszło mi to na zdrowie, bo kładł się spać o 22,00 ja grubo po nim z „przyczyn technicznych” a o piątej i tak miałam pobutkę. Teraz poprostu chodzę jak grzeczne dziecko spać o 20,00 zaraz po nim żeby w miarę normalnie funkcjonować.

  Rudzia i Hektorek (13.10.03)

  #607207

  guliwerka

  Re: pomocy bo zasypiam

  Antek też nam robi takie numery, ale mniej regularnie. Czasem budzi się wcześniej, tak ok. 4 i jakoś udaje się go uśpić, choć muszę przyznać że kosztuje nas to sporo zdrowia. Mam nadzieję że to minie. My stosujemy przeczekiwanie. Może to brutalne, ale mamy nadzieję że czegoś nauczy naszego szkraba. Nie reagujemy na jego nawoływania i „rozmowy”, dopiero jak się zdenerwuje i długo krzyczy to dajemy smoka utulamy, śpiewamy kołysanki – czasami pomaga po 15 min. a czasami dopiero po godzinie 🙁

  Małgosia z Antkiem(23.11.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close