POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

Prosze Was dziewczyny o interpretacje hormonów. Wynik zrobiłam w 7 dniu cyklu.
FSH-3,8
LH-6,9
ESTRADIOL 188,0. Pozatym mam podwyższoną prolaktynę, to wszystko jest dla mnie takie dziwne, wydawało mmi się że znam swoj organizm i potrafie rozpoznać moment owulacji, a tu organizm szaleje:) czy to prawda że stres podwyższa prolaktynę. A co z tym stosunkiem LH DO FSH, wiem ze nie może byc2:1, czy któraś ma taki problem, co wtedy?

6 odpowiedzi na pytanie: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

nuska Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

Witaj Kaja :o)
Jeśli chodzi o hormonki to najlepiej robic ok 3 dnia cyklu, jak wiesz zapewne ich stosunek się zmienia. Być może to że zrobiłaś je później zmienia ich faktyczny poziom, nie wiem ale tak myślę. Jak podajesz wyniki musisz podać też jednostki. Tak podobno stres wpływa na podwyższenie PRL, można ją szybko zbić zażywając bromergon. Najlepiej badać prolaktynę 7 dni po owulacji, wtedy wykazuje najwyższe stężenie.
To tyle, pozdrawiam i powodzenia :o)) Dziewczyny na pewno powiedzą więcej.

NUŚKA + dwa Aniołki

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

dzięki, na wynikach mam normy dla wszystkich faz cyklu. A badania zlecił mi mój gin. podobnie jak prl między 5-7 dniem cyklu.Wyniki
LH 6,9mlU/ml
FSH 3,8 mlU/ml
ESTRADIOL 188,0pg/ml

bibitka Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

Witaj Kaju,
Zdecydowanie zgadzam się z Nuśką, że hormonki robi się w 3 do 5 dc. Później to już mogą rosnąć bo zbliża się ovu. Ten czas jest najbardziej wiarygodny dla wyniku. Co do prolaktyny, to chyba jest zmora naszej cywilizacji. Prawie co druga kobieta ma ten problem. Stres, przemęczenie, do tego ogromna chęć posiadania dziecka. To wszystko skumulowane powoduje że ten hormon wyjątkow potrafi szaleć i robić nam trudności. Jednak tym się najmniej martw bo to bardzo szybko można uregulować. Ja też miałm wysoką prolaktynę, 3 m-ce brałam bromek a dziś jestem w ciąży. Będzie dobrze, tylko zrób badania w fazie lutealnej.
Życzę zdrówka, nieszalejących hormonków i szybkiego zafasolkowania.
Pozdrawiam
bibitka

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

dzieki dziewczyny, muszę spytac gina dlaczego tak sie upiera na dni 5-7 cyklu? jestem w szoku ze ktoś odpisal, kiedyś napisałam gdzie indziej i nic, a tu panuje super atmosfera. Wielkie dzięki!

bibitka Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

My tu Kaja jak jedna wielka rodzina, byleby się nie powiekszała a znikała na oczekujące. Na pewno dobrze tu się będziesz czuła i nikt nie zostawi Cię samej sobie.
Pa, pa i do usłyszenia.

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI

CZEGO WAM I SOBIE ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: POMÓŻCIE NOWEJ-HORMONKI?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
o co mu chodzi??
Ręce mi już opadają. Zaczęło się od tego, że jakieś dwa - trzy tygodnie temu Szymek zaczął bojkotować zupki. No coż - zdarza się, pokombinuję trochę i będzie cacy -
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Gdzie kupić duży domek do zabawy ?
Szukam czegoś, co nie byłoby namiotem ani plastikowym domkiem chicco. Taki domek dla 2-3 latka do zabawy z oknami, drzwiami, gdzie maluch może w środku sobie swobodnie stanąć i
Czytaj dalej