powódź “97”

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #78982

  brunecia

  Witam Was…
  Nasza historia zaczeła się w 97 roku podczas powodzi. Mój Przemek (obecnie mężulek) był płetwonurkiem i wraz z kolegą pilnowali na przystani stanu wody czy czasami się nie podnosi i nie trzeba podnieść alarmu.
  na przystani mieszkała moja koleżanka do której chidziłam,gdy pewnego razu szłam do niej z inną koleżanką zobaczyłam właśnie jego – w piance,brudnego od błota,śmierdzącego,nieogolonego itd (nawet nie mieli czasu zeby się wykąpać bo co chwile musieli wchodzić do wody,lub jeżdzić po warcie i zbierać wszytkie zwierzatka i ratować kotki :)Jak go zobaczyłam to odrazu do koleżanki powiedziałam że on będzie mój 🙂 zakochałam się w nim w takim jakim był w danej chwili:) a koleżanka stwierdziła fakt ” taki brudas” ale ona nie potrafiła zrozumieć dlaczeogo on jest “brudny” a nie napisałam najważniejszego 🙂 on w tedy miał 29 lat a ja 13 i kilka miesięcy 🙂
  zakochałam się i juz:) miałam konkurencję ale jakoś się “sama wykruszyła” no może troszkę z moją pomocą 🙂
  zaczeliśmy jezdzić nad jeziorka, pokazywałmi podwodny świat, nurkowaliśmy razem, później obóz na płetwonurka który on z przyjaciołmi prowadził (bo jest instruktorem płetwonurkowania) zabierał mnie na szanty,jeździliśmy razem na ambony (w lesie) wieczorkiem żeby patrzeć na zwierzątka, było rewelacyjnie. napewno zadajecie sobie pytanie a co z sexem, przecież meżczyzna w wieku 29 lat ma już swoje “potrzeby” a tu było całkiem inaczej, po jakimś czasie naszego spotykania on sam mi powiedział ze on na mnie poczeka… i tak się stało czekał na mnie kilka lat,i nie było nic na siłe… był cierpliwy, choć widziałam jak cierpiał 🙂 chodził do mamy po zastrzyki, bo już czasami nie mogł wytrzymać 🙂 mówił mamie ze sobie ucho przewiał :):):)
  i nawet nie wiecie jak jestem mu za to wdzięczna ze czekał bo inni to liczą “nas” kobiety na sztuki……a on był i jest inny…….
  ale również były smutne strony naszego bycia razem, nauczyciele z mojej szkoly zwłaszcza 2 stwarzało takie problemy,nie wiedzieli co jestmiedzy nami… wymyslali swoje historie… a to naprawdę bolało……..
  i tak mijały latka wspolnych lat 🙂 w 2003-06-28 roku pojechaliśmy do Jaworzna Szczakowej na slynne “KOPARKI” na nurkowanko. i pod wodą na koparce na ok 10 metrach pod wodą mój Przemcio oświadczył mi się :):)
  był to cudowny moment 🙂
  a dosłownie kilka godzin po zaręczynach gdy byliśmy u rodzinki u której nocowaliśmy na ślasku, powstał nasz synuś Maksymilian 🙂
  gdy wracalsimy z urlopu nie wiedzieliśmy że wracamy z pasażerem na gapę 🙂
  dowiedzieliśmy się że jestem w ciąży w 7 tygodniu.
  więc zawsze Makiso będzie mi się kojarzyć z tą cudowną chwilą z tym dniem w którym STALIŚMY SIĘ RODZINKĄ …
  teraz jestem w 2 ciąży w 4/5 tygodniu. już nasza cała 3 nie może sie doczekać żeby przywitać naszego Fasolka 🙂 BO TO BĘDZIE NAPEWNO 2 CHŁOPAK, coś tak czuje jak przy Maksiu 🙂
  CDN

  #1072901

  lauidz

  Re: powódź \”97\”

  Pozostaje gratulowac i zyczyc przyjemnej i spokojnej ciazy:)
  Faktycznie troche niezwykly ten wasz zwiazwk:)
  ewa  #1072902

  Anonim

  Re: powódź \”97\”

  Bardzo spodobała mi się Wasz historia. Złamaliście wszelkie konwenanse… miłość wygrała. SUUUPER
  gratuluję ciąży
  napisz czy to rzeczywiście będzie chłopiec
  pozdrówki
  Monika

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close