Program w TVP1 z Pampersem

Dostałam Internetem biuletyn z Pampersa i tam takie coś piszą:

Na ciepłe, czerwcowe dni przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki – zaproszenie na spotkanie Mam z całej Polski ze specjalistami Instytutu Pampers w TVP1 oraz duże paczki nowych Pampers w specjalnej cenie!
Akademia Zdrowego Rozwoju w TVP1!
W zeszłym roku specjaliści Instytutu Pampers spotkali się z ponad 42 tysiącami Rodziców z całej Polski. W tym roku również pragniemy zaprosić Rodziców do spotkania z Instytutem Pampers – tym razem wszystkich Rodziców! Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca w TVP1 zapraszamy na relacje ze spotkania Mam ze specjalistami pediatrii, dermatologii i położnictwa.
O co pytają Mamy? Jakie mają wątpliwości? Jak my, rodzice możemy stymulować rozwój dziecka? Dla telewidzów przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy na relacje w TVP1 w godzinach
9:53, 12:18, 12:55 i 15:19!

Chyba warto oglądać.
Pozdrawiamy

Eryka i Natanek 09.09.03r

1 odpowiedzi na pytanie: Program w TVP1 z Pampersem

magdzik222004-06-10 13:59:13

Re: Program w TVP1 z Pampersem

Oby tylko nie byly to takie relacje jak w ostatnia sobote w TVP1 z targow w Warszawie – krotkie 5-minutowe przerywniki co okolo 1,5 godziny. Ani nic konkretnego ani ciekawego A tak sie napalilam….

M&M

Znasz odpowiedź na pytanie: Program w TVP1 z Pampersem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
w jakim wieku korekcja spodziectwa?
Mó Dorianek urodził się ze spodziectwem, usg brzuszka pokazało że wszystko jest w porządku, chciałam zapytać kiedy się to koryguje, jak ma rok dwa czy ponad 4 lata? Możecie mnie
Czytaj dalej