PROMYCZEK NADZIEI

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11826

  magdamal

  Dizewczyny! Po raz pierwszy od zabiegu (13 gudzień) poczułam się szczęśliwa! Za oknami szaruga, leje deszcz a ja się uśmiecham sama do siebie i jest mi jakoś błogo…
  Dziś byłam na pierwszej wizycie po stracie maleństwa u mojego ginekologa. Bałam się wieści po badaniu histopatologicznym – jednak ono nic nie wykazało. Lekarz mnie dokładnie zbadał, zrobił usg i sam się nie mógł nadziwić, że wszystko ze mną jest tak idealnie:))
  Oczywiście kazał odczekać 3 miesiące na starania… wtedy troszkę mi mina zrzedła… zapytałam więc co by się stało gdybym nie poczekała a on na to, że świat się nie zawali, że nawet gdyby to będzie wszystko ok itd,itp…:)
  Strasznie się ucieszyłam (za takie nieformalne przyzwolenie na dzidziusia) i nie mam zamiaru czekać. Nie wiem co z tego wyjdzie, czy mi się uda zajść szybko w ciążę czy też będę musiała się trochę natrudzić ale i tak jestem szczęśliwa!!!
  I myślę sobie, że takie pozytywne myślenie działa cuda – MI SIĘ UDA!!!
  I Wam też życzę takiego promyczka nadziei ( w gruncie rzeczy nie trzeba do tego lekarzy – wystarczy własne nastawienie). Życzę też aby strach przed kolejnym niepowodzeniem uleciał gdzieś daleko, daleko…
  Ściskam was ogromnie, uśmiecham się szeroko i mam nadzieję że mój optymizm się troszkę każdej udzieli:)))))

  Po raz pierwszy w tym roku uśmiechnięta
  Magda

  #183981

  Anonim

  Re: PROMYCZEK NADZIEI

  Cześć Madziu!
  Miło przeczytać, że w końcu po tych wszystkich ponurych dniach możesz się usmiechać i być szczęśliwa. Wierzę, że twój optymizm pozwoli Ci na kolejną dzidzie i że bedzie dobrze w końcu jak ktoś kiedyś mądrze napisał my wyczerpałyśmy już średnią statystyczną. Jak wczytasz się dokładniej w posty dziewczyn to napewno doczytasz się, iż niejedna z nich nie czekała 3 czy nawet 6 m-cy i urodziła zdrowego dzidziusia. O ile mnie pamięć nie myli to nawet jest jedna co juz w nastepnym cyklu od poronienia była w ciąży. Skoro sama czujesz się rewelacyjnie to nie ma na co czekać tylko brać sie do roboty.
  Życzę powodzenia w staraniach.

  Kiska  #183982

  ninka

  Re: PROMYCZEK NADZIEI

  Hej! Ja też byłam wczoraj u lekarza. Wcześniej kazał mi czekać 6 m-cy a teraz powiedział, że mogę już zacząć czyli po trzech;-) Za kilka dni zaczynają mi się właśnie dni płodne, ale jeszcze tym razem sobie odpuszczę. Muszę jeszcze zakończyć dentystę. Ale w lutym strzeżcie się bo ja też już zaczynam się starać!!!!

  Ninka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close