Proszę o Waszą opinię

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #36785

  marcysia

  Pisałam ostatnio, że przez dwa m-ce mam brać Diane 35 ze względu na ciałko krwotoczne na jajniku. Zaraz po odstawieniu moge wznowić starania. Chciałabym wiedzieć, jaka jest wasza opinia na temat ciąży odrazu po odstawieniu tabletek. Wiem, że kiedyś lekarze zalecali odczekanie przynajmniej 3 miesięcy, żeby gospodarka hormonalna mogła wrócić do normy. Z drugiej strony wiem, że mam tendencję do tworzenia się torbieli i krwiaków i przez to szanse na zapłodnienie maleją. Po tabletkach znikają, ale po krótkim czasie sytuacja się powtarza. Co sądzicie o konieczności odczekania? Boję się, że tabletki mogą mieć wpływ na rozwój dzieciątka albo utratę ciąży… Pytam o to już teraz, bo waham się jeszcze, czy nie odwiedzić innego lekarza przed rozpoczęciem nowego cyklu z Diane…
  Trochę się zakręciłam w swojej wypowiedzi……..

  Pozdrawiam
  Marcysia

  #479594

  maya

  Re: Proszę o Waszą opinię

  Myśle ze nie ma sensu czekać , po tabletkach powinnaś (mam nadzieje ) zaciążyć , znam taki sam przypadek jak u Ciebi , dziewczynie udało się dokładnie po zakończeniu trzeciego opakowania tabletek. Teraz jest w 5 miesiącu i jest wszystko ok.
  Trzymam kciuki i powodzenia.

  http://circles2.fertilityfriend.com/home/2e157  #479595

  ami7

  Re: Proszę o Waszą opinię

  Ja też myślę,że w tej sytuacji nie warto czekać… przecież zdarza się, że dziewczyny zaciążają, bo zapomniały wziać pigułkę i potem nawet jeszcze kilka biorą nie wiedząć, że są w ciąży… dawki hormonów w tabletkach są na tyle małe, że nie szkodzą dzidzi… jeśli nie masz pewności zapytaj innego gina, ale ja myślę że trzech miesięcy czekać nie musisz… życzę jak najszybszego zaskoczenia… !!

  ami7
  mój wykresik

  #479596

  agahh

  Re: Proszę o Waszą opinię

  Moj to nawet powiedzial dokladnie,zeby nie czekac.Zreszta w Niemczech wiekszasc lekarzy jest za tym by nie czekac

  wiesiolek.HormeelS.witB.E
  temperaturki aguski

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close