Pytanie…. zenujace….

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #27454

    Anonim

    Kochane kobietki!

    Przepraszam, ze zadaje wam takie pytanie, ale naprawde, tu na obczyznie nie mam za bardzo kogo o to spytac, a do ginekologa ide dopiero za 3 tyg. Dotyczy to tabletkek ‚Materna’. Czy po nich mocz zabarwia sie na czerwono-rozowo? Bo ja taki wlasnie mam od jakiegos czasu i nie wiem, czy martwic sie, czy to tylko te witaminki. A wy jakie macie doswiadczenia z ‚Materna’?

    Pozdrawiam serdecznie

    Ania i Malutkie Kochane Serduszko

    #363725

    lali

    Re: Pytanie…. zenujace….

    nie wydaje mi sie zeby to bylo po maternie, jesli ostatnio nie jadlas buraczkow, albo barszczu itp to biegnij do lekarza, bo to moze byc zapalenie drog movczowych

    Magda mama Natalki ur19.03.03



    #363726

    Anonim

    Re: Pytanie…. zenujace….

    Ja nic takiego po Maternie nie mam.
    Trzymaj się cieplutko,
    olencja i maleństwo (25/03)

    #363727

    gosik

    Re: Pytanie…. zenujace….

    Łykam materne i nie mam takich objawów…nie słyszałam też, by przyjmowane witaminy mogły wpływać na zabarwienie moczu ( magnez owszem, ale on zabarwia coś innego )
    Czerwono-różowe zabarwienie…pierwsze co przyszło mi do głowy, że możesz mieć problemy z nerkami….chociaż to pewnie wiązałoby się z bólem…albo jest to jakiś stan zapalny dróg moczowych. Z pewnością nie można tego lekceważyć i powinnaś powiedzieć o tym jak najszybciej lekarzowi.

    Pozdrawiam

    GOSIA i Maleńki Majowy Cud

    #363728

    Anonim

    Dzieki za odzew! Kochane jestescie!

    Wielkie dzieki za wasze ‚posty’. Aha, czyli to nie jest normalne, przynajmniej teraz wiem. Ale przeciez przy stanie zapalnym drog moczowych czy problemach z nerkami powinno chyba cos bolec – brzuch, nerki, jajniki czy problemy z oddawaniem moczu. A ja czuje sie swietnie! Nic z tego nie rozumiem. Ale chyba trzeba sie udac do lekarza…

    Jeszcze raz dziekuje!

    Ania i Kochane Malutkie Serduszko

    #363729

    annulka

    Re: Pytanie…. zenujace….

    Moim zdaniem powinnas jak najszybciej pojsc do lekarza i zrobic badanie moczu, a zanim do niego trafisz pij duzo wody, to pomaga oczyscic nerki. Po Maternie nic sie nie zabarwia,po innych lekach może…Pozdrawiam, ubieraj się ciepło
    Annulka I Dzidzia 4.02.2004



    #363730

    Anonim

    Re: Pytanie…. zenujace….

    ja brałam je przez okres ciązy i mocz sie nie abarwiał, ppodejrzewam , ze przyczyna jest inna!

    Bruni i Filipek’04.2003

    #363731

    arabella

    Re: Pytanie…. zenujace….

    Mocz czasami zabarwia się od jedzenia, ale wtedy jego zabarwienie powinno wrócić do normy po pewnym czasie chyba że wciąż jesz coś co przyczynia się do takiego koloru.
    Na pewno jednak w ciąży nie można bagatelizować żadnych dziwnych objawów, dlatego powinnaś zrobic badanie moczu
    Pozdrowionka

    Ania + ? (26-04-2004)

    #363732

    targo

    Re: Pytanie…. zenujace….

    Witaj, wiesz co ja brałam maternę ale nie mialam podobnych objawów więc lepiej zrób badania moczu.

    Pozdrawia
    Sylwia

    #363733

    wizard111

    Re: Pytanie…. zenujace….

    jesli nie masz temperatury,nic Cie nie piecze przy oddawaniu moczu i nie boli w jamie brzusznej (podbrzusze srodek i prawa jego strona) to nie powinno byc zapalenie,nie musi to byc po maternie,moze ostatnio jesz jakis nowy produkt ktory zawiera barwniki badz cos podobnego.Dobrze przeanalizuj swoja diete przed pojsciem do lekarza bys mogla dokladnie opowiedziec mu o objawach.A tak na marginesie-nie mozesz skontaktowac sie z lekarzem telefonicznie?Moze on Ci doradzi lub zaprosi szybciej do gabinetu niz za 3 tygodnie.Tylko nie martw sie na zapas.Pozdrawiam.
    Ja i Olek(06.02.04)

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close