roan

Dziewczyny
W sobotke zaproponowano mi taki własnie wózek (model Marita) nowiutki ale nie wiem czy warto bo nic nie słyszałam o tych wózkach. Dodam, że cena jest zachęcająca – 600 zł. Podobno w sklepie kosztuje około tysiaka. Słyszałyście coś? Ma któraś z was? Wiecie ile on waży (wersja z kołami z lanej gumy)
Dzięki za odpowiedz i przepraszam ze wam wchodze na forum jeszcze nie dla mnie ale kto ma bardziej aktualne informacje jak nie wy, prawda?

1 odpowiedzi na pytanie: roan

Dodane ponad rok temu,

Re: roan

Ja miałam Roana kiedy synek był mały i był dość dobbry. Teraz kiedy kupowałam wózek z ciekawości obejrzałam Roany, no i zmienili znacznie stylistykę i ..cenę, nowy wózek przed podwyżką (od 1 maja) kosztował u nas 950 zł, teraz pewnie koło tysiąca.
600 zł to dobra cena.
Dla mnie teraz ten wózek był po prostu za duży (małe mieszkanie, mały samochód) no i nie chciałm osobno gondoli i spacerówki, ale ogólnie wózki są w porządku.
Pozdrawiam

Aga z Szmkiem 5 lat i Julcią ( 12.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: roan?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Kamelia pisze o zmianach... na lepsze :-)
Ano zmiany... zmiany... Wyszła 'nam' pierwsza dwójeczka - prawa dolna. Druga dolna i prawa górna są już tuż tuż. [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Było to okupione kilkoma gorszymi nockami, ale to pewnie musi tak być...
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co Wasze drugie połowy sądzą o Forum
Otóż to! Czy Wasi mężowie rozumieją czym jest dla Was Forum? Nie uważają że to zboczenie?:) Co sądzą o tym że spędzacie czas wymieniając poglądy o wszystkich sprawach z
Czytaj dalej