Sen

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #47777

  toeris

  I racje mialam ze przeniesc dziecko do lozeczka bedzie dosc latwo. Ala od 2 tygodni przesypia sama noc cala a przenosiny obyly sie bez lez jakichkolwiek. Teraz rozpoczynamy nauke samodzielnego zasypiania – 3x pod rzad sie udalo ale nie chwale slonca przed zachodem 😉
  I nadal stoje na stanowisku ze ksiazka ktora jakoby spac ma uczyc wzbudza lek u dziecka a zdecydowanie lepiej jest zaufac wlasnej intuicji. Bo w koncu kto jak nie matka najlepiej swe dziecko zna.
  …i jeszcze mnie sie przypomina jak rodzinne harpie rzucily sie na mnie gdzie ta moja Ala spi i ze jak przyzwyczaje dziecko …i ze babcie/ciotki/ siostry nachowaly sie dzieci juz i zaufac im trzeba i boze bron tylko nie spanie z rodzicami i cuz jestesmy najlepszym przykladem ze racji nie mialy…
  A my przez te osiem miesiecy kazda przespana noc mielismy 😉

  Pozdrawiamy

  Toeris + Ala 14.09.2003

  #618754

  monikachorzow

  Re: Sen

  marcinek spał z nami 3 miesiące.było to wygodne i nie ukrywam bardzo przyjemne.niestety łóżko dwuosobowe zaczęło robić się za ciasne dla naszej trójcy.mąż przyssany do ściany a ja wisząca nad podłogą.z dnia na dzień z ciężkim bólem serca położyłam juniora do łóżeczka i przespał całą noc.tak jest do dzisiaj,z kilkoma wyjątkami kiedy to swędzenie dziąseł tak mu dopieklo że w nocy przenosilam go zapłakanego do nas i spał smacznie głaskany po główce.nie trzeba uciekać się do drastycznych metod i można dziecko nauczyć po swojemu.

  Monika i Marcinek (15.01.04)



  #618755

  anastazja

  Re: Sen

  Jagoda ma 10 miesiecy a my mielismy przespane 9 miesiecy
  Jagoda od poczatku spi w swoim lozeczku
  Usypiam zamykam pokoik i mam luz do rana

  Jagoda01.08.03

  #618756

  izolka

  Re: Sen

  No to gratulujemy!
  Mój synek placze nam czesto przy zasypianiu, chociaz go nosimy, lulamy i tulimy., mam wiec pytanie – jak zasypia teraz Twoj synek, skoro chcesz Go uczyc zasypiania „samemu”. Bardzo jestem ciekawa jak Wam pojdzie i trzymamy kciukasy, bo to byloby i swiatelko nadziei dla nas.

  izolka i Filip (25.01.2004)

  #618757

  zielona7

  Re: Sen

  Dawidek od urodzenia zasypiał na moich kolanach przy cycu, a ostatni tydzień zasypia u męża (jestem na etapie odstawiania od piersi – karmie tylko rano). Jak już śpi, to odkładamy go do łóżeczka.
  W łóżeczku spał do 1 w nocy, po czym budził się na karmienie i spał do rana z nami. Odkąd skończył 8 miesięcy budzi się coraz rzadziej (może dlatego, że nie jada już w nocy), chyba mu po prostu wygodniej spać w łóżeczku.
  Choć przy wychodzeniu ząbków płakał i tuliłam go całą noc. Czasem zdarza mu się zły sen i wtedy też ląduje u nas…
  Bywa różnie, a ja lubię go mieć przy sobie i czuć jego zapach i dlatego gdy tylko ma na to ochotę to śpi z nami:) Widzi, że ma wolna rękę i może spać gdzie chce i chyba mu z tym dobrze.

  Ewa i Dawidek (01.09.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close